4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To będą musieli dopisać taką wzmiankę w regulaminie, bo aktualnie nic takiego nie widzę. Hi hi hi ;D
0
No tak, ale jak Messi miał kolkę nerkową to już mogli takie rzeczy pisać w artykułach ;p
PS. Pisane wszystko z domieszką żartu. Proszę mnie nie banować, droga Redakcjo. Jestem grzeczny albo postaram się być jeśli mi nie wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
No to słaby przykład dalej na ostatniej "fecie" ;D
11
Zauważyłem ciekawą sytuację. Dlaczego redakcja usunęła mój komentarz pt. "Idę siku", a post w stylu "Idę robić grilla" został. Tak naprawdę mój komentarz jak i kolegi był kompletnie zbędny, ale jego został. Tak się zastanawiam jaki punktu regulaminu został naruszony, że usunięto tylko mój komentarz. Czekam na komentarz kogoś z redakcji. ;)
PS. Tak, poczułem się gorszy xD
3
A zgadnij z kim Real kiedyś przegrał Puchar Europy? Takie ciekawostki* to dobrze wiesz gdzie można wsadzić. ;)
0
Cholercia, a ja zawsze myślałem, że butelki oddaje się puste. Całe życie w błędzie ;DD
0
Sikać? Wariat z Ciebie, nie powiem ;D
0
Avenged Sevenfold, FFDP, Bring Me the Horizon, The 1975..
35
Komentarz usunięty
0
Zaraz polecą Wiedźminy, więc będę trochę oryginalniejszy, bo akurat Wiesiek mnie w ogóle nie "jarał"
Prince Of Persia Warrior Within
Max Payne 3
Uncharted 2
Crash bandicoot
GTA SA
Silent Hill *_*
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Był taki nachalny. To może, skończył w ognisku ze swoją "kaszanką" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ta, szczególnie było to widać w tegorocznej Lidze Mistrzów..
0
Z takimi wymaganiami, które wymagasz od gry próżno będzie szukać za friko, bo aktualnie takiej nie ma na rynku ;)
1
Akurat wyszedł artykuł na głównej, że Messi według Sportu ma zagrać we wszystkich meczach by utrzymać "formę" przed mundialem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A co mogą mówić!? To samo co kibice Barcy jakbyśmy przegrali mecz po "spalonym" golu...
0
Bo taki Marcelo to nie zostawia autostrady po lewej stronie..
5
Mnie akurat Barca przestała tak kręcić odkąd Valverde przejął dowodzenie na Camp Nou..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Liverpool to nie Barcelona.. W "naszych" żyłach płynie taka gra i powinniśmy się trzymać swojego stylu gry, a nie próbować się bronić..
0
Jak żeś to wyliczył o Wielki! ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a Real tracąc wczoraj 2 bramki u siebie to zasługuje na miejsce w finale?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To jest oczywista oczywistość ; )
3
Każdy ma w d*pie obronę liczy się tylko liczba strzelonych goli :D
0
To się nazywa skuteczność.
1
Bayern wyszedł się bronić czy próbować strzelać?