0

To będą musieli dopisać taką wzmiankę w regulaminie, bo aktualnie nic takiego nie widzę. Hi hi hi ;D

0

No tak, ale jak Messi miał kolkę nerkową to już mogli takie rzeczy pisać w artykułach ;p

PS. Pisane wszystko z domieszką żartu. Proszę mnie nie banować, droga Redakcjo. Jestem grzeczny albo postaram się być jeśli mi nie wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

No to słaby przykład dalej na ostatniej "fecie" ;D

11

Zauważyłem ciekawą sytuację. Dlaczego redakcja usunęła mój komentarz pt. "Idę siku", a post w stylu "Idę robić grilla" został. Tak naprawdę mój komentarz jak i kolegi był kompletnie zbędny, ale jego został. Tak się zastanawiam jaki punktu regulaminu został naruszony, że usunięto tylko mój komentarz. Czekam na komentarz kogoś z redakcji. ;)

PS. Tak, poczułem się gorszy xD

3

A zgadnij z kim Real kiedyś przegrał Puchar Europy? Takie ciekawostki* to dobrze wiesz gdzie można wsadzić. ;)

0

Cholercia, a ja zawsze myślałem, że butelki oddaje się puste. Całe życie w błędzie ;DD

0

Sikać? Wariat z Ciebie, nie powiem ;D

0

Avenged Sevenfold, FFDP, Bring Me the Horizon, The 1975..

35

Komentarz usunięty

0

Zaraz polecą Wiedźminy, więc będę trochę oryginalniejszy, bo akurat Wiesiek mnie w ogóle nie "jarał"

Prince Of Persia Warrior Within
Max Payne 3
Uncharted 2
Crash bandicoot
GTA SA
Silent Hill *_*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Był taki nachalny. To może, skończył w ognisku ze swoją "kaszanką" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ta, szczególnie było to widać w tegorocznej Lidze Mistrzów..

0

Z takimi wymaganiami, które wymagasz od gry próżno będzie szukać za friko, bo aktualnie takiej nie ma na rynku ;)

1

Akurat wyszedł artykuł na głównej, że Messi według Sportu ma zagrać we wszystkich meczach by utrzymać "formę" przed mundialem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A co mogą mówić!? To samo co kibice Barcy jakbyśmy przegrali mecz po "spalonym" golu...

0

Bo taki Marcelo to nie zostawia autostrady po lewej stronie..

5

Mnie akurat Barca przestała tak kręcić odkąd Valverde przejął dowodzenie na Camp Nou..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Liverpool to nie Barcelona.. W "naszych" żyłach płynie taka gra i powinniśmy się trzymać swojego stylu gry, a nie próbować się bronić..

0

Jak żeś to wyliczył o Wielki! ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a Real tracąc wczoraj 2 bramki u siebie to zasługuje na miejsce w finale?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To jest oczywista oczywistość ; )

3

Każdy ma w d*pie obronę liczy się tylko liczba strzelonych goli :D

0

To się nazywa skuteczność.

1

Bayern wyszedł się bronić czy próbować strzelać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?