9

Nie ma to jak papugować innych..32 mecze w poprzednim sezonie, 41 meczy w sezonie 16/17, ale Thiago dalej będzie nazywany szklanką...

14

Po transferze Paulinho już nic mnie nie zaskoczy.. Nasz zarząd zawsze musi coś od**rdolić w trakcie okienka transferowego.

1

To nawet lepiej, więcej z nich wyciśniemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Nawet 40 mln nie odstraszyło naszego kochanego zarządu od zakupu takiego Paulinho z ligi Chińskiej, więc takie 80 mln za Brazylijczyka i to z Premier League to jak promocja!

1

Transfer Paulinho nikt nie przeskoczy.. Dalej nie rozumiem jakim cudem taki zawodnik, z takim profilem trafił do Barcelony, jeszcze Valverde nalegał na ten transfer (O zgrozo!). Willian chociaż w jakimś stopniu pasowałby do naszego (starego) stylu gry.

3

Niestety z tą La Ramblą to prawda :D Najlepiej, dopisywać w nawiasie, że to sarkazm, bo zaraz banik poleci od Administracji :P

0

Białystok.

0

Przepraszam, za mój czarny humor w ten pochmurny dzień.
Edit. Zarzucę drugim żarcikiem.
Co robi murzynek jak się kocha z białą kobietą?
Wciska jej ciemnotę
Przepraszam.

0

Słabo wykadrowane te zdjęcia ;D

2

Czarny odbiorca, to i musiał być czarny dawca z czarnego rynku. Wielkie mi halo..

0

Zacznijmy od tego, że tiki taka u Valverde nie istnieje.

0

Może dać mu się wykazać na DP !? Bo tak w sumie to nie jest głupi pomysł. Jakbyśmy grali 4-4-2, to taki Mina z Rakiticiem mogliby zagrać razem na DP ;o

1

Najlepszą opcją byłby Zidane, a może Enrique, hmmm..

0

Valverde? Ten co mówił, że woli mieć wąską kadrę?

1

Po jaką ch**erę nam kolejny skrzydłowy? Nie wystarczy, że Dembele się nie mieści w składzie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

100mln? O kim to mowa?

1

i obu drużynom jakieś większe zaangażowanie..

0

Ja niestety jestem słabym śpiewakiem, więc tego nie robię.

0

Zanim będzie za późno.

1

Ależ oczywiście, obliczyłem to z Twierdzenia Pitagorasa.

0

Mi się wydaje, że to będzie PSG, tylko kasa im w głowie, ale będą mieli problemy z wygryzieniem Neymara z pierwszego składu ;/

0

Panowie nie oszukujmy się. Jeżeli Ronaldo odejdzie, to.. Messi pójdzie zanim.

0

Coś mnie ominęło?

13

O proszę nawet nasz Coutinho :D

11

Co ma jedno do drugiego?

0

Przecież go nadepną, bądźmy szczery jakby Neymar nie odwalił coś takiego, to sędzia zapewne by nie zwrócił na to uwagi.

1

Aktualnie Coutinho jest w Rosji, więc nie kłam, cwaniaczku.

1

Jest na nieszczęście jeszcze drugi (czyt.Suarez)

3

Rzuca nim jak opętanym :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?