4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie ma to jak papugować innych..32 mecze w poprzednim sezonie, 41 meczy w sezonie 16/17, ale Thiago dalej będzie nazywany szklanką...
14
Po transferze Paulinho już nic mnie nie zaskoczy.. Nasz zarząd zawsze musi coś od**rdolić w trakcie okienka transferowego.
1
To nawet lepiej, więcej z nich wyciśniemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Nawet 40 mln nie odstraszyło naszego kochanego zarządu od zakupu takiego Paulinho z ligi Chińskiej, więc takie 80 mln za Brazylijczyka i to z Premier League to jak promocja!
1
Transfer Paulinho nikt nie przeskoczy.. Dalej nie rozumiem jakim cudem taki zawodnik, z takim profilem trafił do Barcelony, jeszcze Valverde nalegał na ten transfer (O zgrozo!). Willian chociaż w jakimś stopniu pasowałby do naszego (starego) stylu gry.
3
Niestety z tą La Ramblą to prawda :D Najlepiej, dopisywać w nawiasie, że to sarkazm, bo zaraz banik poleci od Administracji :P
0
Białystok.
0
Przepraszam, za mój czarny humor w ten pochmurny dzień.
Edit. Zarzucę drugim żarcikiem.
Co robi murzynek jak się kocha z białą kobietą?
Wciska jej ciemnotę
Przepraszam.
0
Słabo wykadrowane te zdjęcia ;D
2
Czarny odbiorca, to i musiał być czarny dawca z czarnego rynku. Wielkie mi halo..
0
Zacznijmy od tego, że tiki taka u Valverde nie istnieje.
0
Może dać mu się wykazać na DP !? Bo tak w sumie to nie jest głupi pomysł. Jakbyśmy grali 4-4-2, to taki Mina z Rakiticiem mogliby zagrać razem na DP ;o
1
Najlepszą opcją byłby Zidane, a może Enrique, hmmm..
0
Valverde? Ten co mówił, że woli mieć wąską kadrę?
1
Po jaką ch**erę nam kolejny skrzydłowy? Nie wystarczy, że Dembele się nie mieści w składzie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
100mln? O kim to mowa?
1
i obu drużynom jakieś większe zaangażowanie..
0
Ja niestety jestem słabym śpiewakiem, więc tego nie robię.
0
Zanim będzie za późno.
1
Ależ oczywiście, obliczyłem to z Twierdzenia Pitagorasa.
0
Mi się wydaje, że to będzie PSG, tylko kasa im w głowie, ale będą mieli problemy z wygryzieniem Neymara z pierwszego składu ;/
0
Panowie nie oszukujmy się. Jeżeli Ronaldo odejdzie, to.. Messi pójdzie zanim.
0
Coś mnie ominęło?
13
O proszę nawet nasz Coutinho :D
11
Co ma jedno do drugiego?
0
Przecież go nadepną, bądźmy szczery jakby Neymar nie odwalił coś takiego, to sędzia zapewne by nie zwrócił na to uwagi.
1
Aktualnie Coutinho jest w Rosji, więc nie kłam, cwaniaczku.
1
Jest na nieszczęście jeszcze drugi (czyt.Suarez)
3
Rzuca nim jak opętanym :O