1

Przepraszam, musiałem xD

3

Pić ci nie pozwalają?

1

Chyba oglądamy inny mecz kolego xd

2

Wręcz spalił się na węgiel :o

0

Wydaje mi się, że gdyby przyszedł wtedy Antek do Barcy, to powoli zaczynały by się plotki o odejściu Suareza.

0

Chyba nie wyczułeś ironii :D

0

Pewnie oszczędza się, przecież to jest nic warty mecz ;)

0

Kara za plotki o Interze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też chciałbym zobaczyć trzech dobrze wyszkolonych zawodników z przodu i wydaje mi się, że cały zespół lepiej by funkcjonował niż z Suarezem z przodu, który potrafi zepsuć proste podanie na kilka metrów :/

0

Mnie akurat strasznie frustruje, aż mam ochotę coś rozwalić, grrr..

0

Tak się kończy, gdy nasz Valverde nie odróżnia stron i Malcom gra na lewej.. Tylko pogratulować..

1

Dla Barcelony akurat powinno mieć to znaczenia, jeśli spojrzymy na znaczenie tej Nagrody..

0

To może i lepiej, huehuehue

0

Ja tam naliczyłem tylko 7 piłkarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Kurła, znowu przerwa i jakiś koleś znowu gwiżdże mi do ucha...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niee, chodziło mi, że ładny z niego chłopak ( ͡° ͜ʖ ͡°) u know what I mean?

0

Ej, psst, ale ten Malcom to ładny chłopak.

1

Pomaga się rozgrzać Suarezowi, żeby mógł wejść na drugą połowę...

0

Nic nie warty? Zawsze to kolejny puchar do kolekcji, a w presezonie jak dobrze pamiętam również strzelił brameczke :)

0

To nie była obraza, a pozdrowienia, ale lepiej usunę :P

0

Masz zdjęcia?

2

Dobrze wyszkolona technicznie trójka z przodu, ehh jak to mi się marzy :/ a nie parowóz Suarez..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pierwszy raz oglądasz mecz Barcy ? :D

0

On gra wszędzie, w Messiego zachciało mu się pobawić, żenujące..tfu!

0

To Valverde mógłby dać mi się wykazać skoro i tak taktyka nie obowiązuje.

0

Już w poprzednim sezonie miał podobne "odpały".

0

Przychodząc do Barcy, automatycznie stał się niewypałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?