4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Adrian, nie! Jesteś normalny, wyłącz chorą wyobraźnię, przecież chłopaki się tylko cieszą xD
20
Grrr, Lucas. Nienawidzę go od czasów Fify 19
0
Gdzie ja tutaj powiedziałem coś o zachowaniu xD
3
Gra w Fortnite. Nie ściemniaj.
68
Chwali się, krytykuje Dembele, a nikt nie widzi co się dzieje z Coutinho od 2 miesięcy jest pod formą i nie widać w ogóle poprawy ;/
0
Jeez, obrońca Valverde numero uno znowu w akcji..
1
Dzięki tato.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
xD.
2
A może z dołu mi podziękujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na Twitterze dalej dominuje #ValverdeOut xD
0
Czyli się nie podzielisz?
15
CJPHONEHOME - Lepsze skoki BMX-em w GTA:SA
PLEASANTLYWARM i kod na słoneczną pogodę bo ostatnio jakoś pochmurnie ;/
2
Komentarz usunięty
0
Ta umowa między Valverde a Rakitic musi istnieć, bo innego wyjaśnienia nie ma.
PS Aż dziw bierze, że nikt z dziennikarzy na konferencji nie za pyta Valverde o ten temat, tylko na okrągło te same szablonowe pytania.. Czy Ci dziennikarze są, aż tacy tępi?
0
Tylko nam drugiego Valverde było potrzeba na tym świecie..
3
Trzeba wysłać Rutkowskiego, żeby zajął się sprawą Rakitica, niech prawda wyjdzie na jaw!
3
A taki poszedł hejt pod artykułem jak AS o sprawie Dembele napisał, "przecież to nie prawda, wierzycie we wszystko co wam gazety napiszą itd. xD
4
"Potem jednak wydarzyły się pewne rzeczy, z którymi nie zgadzali się niektórzy zawodnicy", a to ciekawe czyżby jakieś Święte Krowy?
0
Cśśś, nie doszukuj się, aż tak bardzo odpowiedzi ; )
0
"Nie oglądałem meczu.." vs "Messi dzisiaj wyglądał nawet nie jak kosmita"
Rozdwojenie jaźni, dont ya ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Brakuje? Mechanika gry w pająku była o wiele lepsza, już nie wspomnę o genialnie odwzorowanym Nowym Jorku. Natomiast w RDR plułem sobie w brodę jak można skopać gameplay całej gry (tfu!). R* było blisko stworzeniu symulatoru Kowboja niż jeżeli gry z prawdziwego zdarzenia.
Według mnie:
1.God of War
2.Spider-Man
3.Assassin's Creed
4.Red Dead Redemption 2
3
Anal fabeta, huehuehue. Ehh, chory łeb..
19
Będę grzeczny przez ten jeden dzień, wystarczy. XD
3
Komentarz usunięty
2
Tak jest, streamował na oficjalnym kanale twitch.tv/CallofDuty.
3
Również liczę na jego powrót. Niestety Coutinho może i jest świetny, ale do Neymara mu trochę brakuje, nie ma w sobie tej magii i lekkości w dryblingu jaką ma Ney.
8
Nie wiem czy ktoś wcześniej pisał, ale Neymar ostatnio miał stream na Twitchu, grał w CODa :D
Oczywiście płacz w mediach, bo panicz Neymar grał sobie w gierkę zamiast być na gali wręczenia ZP.. Byle na pisać i coś zarobić..
4
"Wyróżniony w plebiscycie na Najlepszego Użytkownika FCBarca.com"
Z szacunkiem do tego użytkownika, bo w kamieniołomy wyślemy!