6

BRAWO, WIELKIE GRATULACJE XAVI, pokaż coś w końcu.

6

Athletic podpatrzył jak Ajax stosuje pressing i drugi mecz z rzędu jets fatalny, byleby tylko Cartagena nie podpatrzyła ;)

6

Tylko że to drugi mecz z rzędu przegrany w fatalnym stylu. Miała być reakcja ze strony piłkarzy, a i tak grają do dupy.

6

Ale spokojnie, następny mecz z Cartageną, może zakończymy tą czarną serię i znwou będzie jaki to wspaniały trener i zespół bo wygraliśmy 5:0... lecz zaraz Villarreal...

6

Nasza największa broń na ławce - Pedro. Matko...

6

To jest ta "reaccion obligada"? P O R A Ż K A !

6

Gdzie są Ci, co krzyczeli, że manita będzie? :>

6

Co to jest za podanie jezus maria

6

Przykre to wszystko

7

Cesc w ataku to nieporozumienie, Neymar dziś jest cieniem siebie a sam Alexis nic nie zdziała...

7

Gdzie Keita??

7

No właśnie chodzi wszystkim o to, że tych rotacji brak. Xavi i Iniesta po raz kolejny razem, po meczu z Ajaksem chyba powinno się coś zmienić... Xavi miał odpoczywać w tym sezonie dużo częściej niż ostatnimi laty, a gra najwięcej z pomocników ;) Grają nazwiska (Xavi, Pique) zamiast taki Bartra, który jest najlepszym naszym obrońcą na ten moment czy Roberto, który pokazuje za każdym razem więcej niż Xavi przez cały mecz. Ja się z tego jedynie cieszę, że Pedro już nie gra ciągle jak za Tito, bo jest do dupy :>

7

Gdzie Bartra, gdzie Sergi?

6

CO TO JEST ZA SKŁAD JA SIĘ PYTAM -.- Dokładnie taki sam jak przewidywały gazetki, brawo Martino.

7

Mam nadzieję jednak, że nie rozegra :P

7

Cesc do pomocy za Xaviego, Sergi Roberto na atak, Bartra za Masche/Pique

7

A GDZIE BARTRA?! -.-

7

Pedro 4 - Montoya 3, to jest jakas kpina :D

7

Montoya 3? To on byl najlepszym zawodnikiem a kolejny raz zanizona nota...

7

Montoya ZM

7

Nie ma zupełne ruchu na prawym skrzydle... brakuje Alexisa...

7

*Mówię tu o Pedro oczywiście :>

7

A kto ma grać za niego? Akurat tu nie było wątpliwości.

7

Jak on nigdy nie wszedł w 60 minucie... najdłużej grał ostatnio - 16, o ile dobrze pamiętam. Nie powiesz mi chyba, że taki Xavi (na dodatek po kontuzji) zagra od niego lepiej i będzie większym wzmocnieniem ;) Bartra nie gra, bo oszczędzany na Athletic, tak sądzę.

7

Cesc znowu marnowany potencjał na 9tce, a taki Xavi tylko meczu jednego nie zagrał bo miał kontuzję i znowu pewnie będzie grał najwięcej ze wszystkich. Iniesta gra bo ostatnio ma formę, Xavi nie ma w ogóle, a Sergi pokazał w paręnaście minut więcej niż Xavi przez parę meczy. I nie gra.

7

Nie no, kiedy Sergi ma grać jak nie teraz? Dajcie spokój, możemy się z nim pożegnać już...

7

Wszystko fajnie, Bartra może odpocząć na mecz z Bilbao, ale zamiast Xaviego Cesc a na 9tce Sergi Roberto, ew. odwrotnie :) Xavi niech odpoczywa dalej, wiele nie tracimy, dopiero kontuzję miał, a to mecz idealny dla Roberto.

7

Sergi Roberto grał genialnie, pokazał się od znakomitej strony gdyż miał trochę więcej czasu. Mecz z Ajaxem nie jest ważny, mógłby zagrać, nawet na fałszywej 9tce.

2

A ja się nie moge doczekać rzutów wolnych wykonywanych przez Neymara :>

7

Właśnie, nie rozumiem w sumie czemu Adriano nie jest w ogóle powoływany do reprezentacji Brazylii. Wiadomo, jest Marcelo. Jest też Filipe Luis i Alex Sandro, aczkolwiek moim zdaniem Adriano jest od nich lepszy, nie licząc oczywiście Marcelo. Kontuzji już unika, prezentuje bardzo dobry poziom, więc?

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: