O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1085
  • Liczba komentarzy 258
  • Polecenia 564

Komentarze

0

Twoja propozycja? I nie mów o kimś ze szkoły RB czy trenerze w typu starego Simeone tylko kims kto będzie grać w piłkę

0

0

Xavi nie bez powodu miał prześmiewczy przydomek pierwszego ogrodnika w Katalonii. Zawsze był bezkrytyczny wobec drużyny w której grał. I dziś mam wrażenie, że nie potrafi uderzyć się w pierś w dalszym ciągu. No cóż ten typ po prostu tak ma. Jako zawodnika zawsze będę kochał i szanował, pierwszą koszulkę jaka kupiłem Barcelony miała nie bez powodu numer 6 na plecach. Ale no jako trener i człowiek bywa po prostu irytujący.

3

Ten skrzydłowy z Girony Brazylijczyk robi wrażenie i ligę zna

0

Do tego jeszcze Inieste, Puyola, Alvesa z kryminału i Yaye Toure. Kurde albo budujemy nowy projekt na miarę wielkich sukcesów za kilka sezonów oparty na takich zawodnikach jak Araujo, Pedri, Gavi, Yamal albo wracamy do pięknych wspomnień i ściągamy gości z czasów złotej ery, którzy jedną nogą są po tamtej stronie rzeki. Pedro to był wspaniały zawodnik. Po jego bramce w finale LM kiedy zszedł z prawego skrzydła na środek i wykorzystał prostopadłe podaniem Xaviego się popłakałem ze szczęścia, ale ja zdecydowanie wybieram nowy projekt bo potencjał jest ogromny, brak tylko architekta.

Zobacz wszystkie

34

Nie da się gościa nie lubić. Dawno takiego jokera nie mieliśmy

25

To przykre, ale całkiem już o nim zapomniałem

24

Od zawsze mówię, że Barcelona i Real i to bliźniacze nienawidzące się rodzeństwo. My potrzebujemy mocnego Realu, a oni potrzebują mocnej Barcy.
Tu chodzi o marketing napędzający wszystkim $. A takie nazwisko może być magnesem dla pieniędzy

20

Dembele ma realna szansę stać się filarem tego zespołu jeśli poprawi utrzymanie się przy piłce i zdaje sobie z tego sprawę. Tron Messiego stoi pusty , Barcelona czeka na nowego króla i to jest pozytyw w odejściu Messiego bo już nie ma ciągłego szukania Mesjasza tylko odpowiedzialnośc zespołowa za wynik. Owszem ból po stracie najlepszego piłkarza świata musi być wielki, ale Barcelona była przed Messim i będzie po Messim.
Myślę, że takie postaci jak Gavi czy Abde nie grały by tak odważnie wiedząc, że na boisku jest Leo

20

Postawa tego gościa to powód żebym wszedł pod stół i odszczekal to co o nim ty pisałem. Od meczu z Atletico ten gość udowadnia, że nie jest tu bez powodu

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?