Użytkownik zbanowany
14 maja 2012, 11:29
0
7 kwietnia 2012, 21:53
7 kwietnia 2012, 21:47
prosze was karny to był dla zaragossy i to 2 nawet .... jebani hipokryci
1 kwietnia 2012, 09:28
5 lutego 2012, 21:53
20 stycznia 2012, 20:45
Ronaldo dobrze zagrał to dobrze rokuje na następne mecze dla realu
19 stycznia 2012, 21:47
dobrze że przeprosił brawo dla niego najwyrażniej wie że zle zrobił powinni mu już odpuścić
19 stycznia 2012, 15:51
ale to jest głupi przecież on po prostu bazuje na swojej determinacji bardziej na dyskwalifikacje zasługują ludzie którzy tylko udają na boisku jak np. Alves
31 stycznia 2012, 21:21
Real będzie mistrzem , zwycięzcą LM, koniec kropka.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
prosze was karny to był dla zaragossy i to 2 nawet .... jebani hipokryci
0
0
0
Ronaldo dobrze zagrał to dobrze rokuje na następne mecze dla realu
0
dobrze że przeprosił brawo dla niego najwyrażniej wie że zle zrobił powinni mu już odpuścić
0
0
ale to jest głupi przecież on po prostu bazuje na swojej determinacji bardziej na dyskwalifikacje zasługują ludzie którzy tylko udają na boisku jak np. Alves
0
Real będzie mistrzem , zwycięzcą LM, koniec kropka.