(FILIP-SZCZECIN)
Dołączył/a: luty 2012
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak pacze na ich grę to aż żal dupy ściska sory za słownictwo
0
real tak naprawde nie jest drużyna to parówy
0
Pique powinien dostać zółtą kartkę
0
fajna baja
0
transfer z ALEKSISEM był w 10 wraz ze Fabregasem
0
Ja to bym chciał na Bernabeu żeby upokorzyc real ,ale tez jak większośc jestem za innym stadionem.
FORCA BARCA
0
TY TEGO nie rozumiesz po do jest prawda oglądam mecze realu i pacze na sędziów.TEZ POPACZ JANEK365
0
MES QUE UN CLUB FORCA BARCA
0
Barca jest faworytem czekamy na bramki i na potknięcia realu
0
obrońcę trzeba kupić ponieważ PUYOL nie będzie grał 100 lat
0
VISCA EL BARCA
0
śmiech na sali
0
Czekamy na mecz i oczywiście na 3pkt Barcy
0
Martinez jest dobrym zawodnikiem ale Barca nie kupi wszystkich
0
A o śmiesznym realu nic nie napisze :D
0
PEP musi zostac nikogo sobie nie wyobrażam na jego miejsce P.GUARDIOLA JEST "THE BEST" FORCA BARCA:D