Następny mecz:  Barcelona  -  Betis     ·  Sobota, 4 grudnia 16:15  ·  16. kolejka La Liga Eleven Sports 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
23.09.2021, 22:00, 6. kolejka La Liga, Miejsce: Nuevo Mirandilla,
Cádiz CF 0:0 FC Barcelona

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez czytelników FCBarca.com.

Użytkowników 6.5 Liczba głosów: 124
Redakcji 7.0

Dobry mecz w wykonaniu niemieckiego bramkarza. W 4. minucie dobrze rozegrał akcję pod pressingiem rywala, a w 34. i 36. minucie posłał celne długie podania do Memphisa. W 46. minucie Ter Stegen obronił strzał Negredo, a w 81. popisał się świetną obroną nogami w pojedynku sam na sam. Kolejne dokładne długie zagranie zanotował w 93. minucie, a w końcówce wykazał się pewną interwencją po strzale z pola karnego.

0 0 34 85% 0 0 8 1 4 0 1 0

Óscar Mingueza

Użytkowników 4.5 Liczba głosów: 124
Redakcji 4.0

Zaczął spotkanie od odbioru w 9. minucie, ale chwilę później popełnił złą decyzję. W 19. minucie zanotował stratę po przechwycie, a niedługo później nie zdecydował się na wypuszczenie Gaviego na skrzydło. Warto pochwalić go za odbiór z 35. minuty przed własnym polem karnym. Siedem minut później Hiszpan zablokował dośrodkowanie, w 44. minucie nieudanie dogrywał w szesnastkę, a kolejne podanie zepsuł w 57. minucie. W 77. minucie pozwolił na zagranie w jedenastkę, a chwilę wcześniej został prosto ograny na skrzydle. Plus za odbiór w 54. minucie i zblokowane dogranie z 69. minuty.

0 0 46 87% 1 0 1 8 7 1 0 0

Ronald Araujo

Użytkowników 6 Liczba głosów: 124

Skała w defensywie i ponownie jeden z najlepszych piłkarzy na murawie. Dziewięć pojedynków i osiem wygranych, pięć wybić i dwa zablokowane strzały. W 3. minucie przyspieszył akcję zagraniem do Desta, a w 3. i 7. minucie wygrał pojedynki główkowe na własnej połowie. W 23. minucie dobrze odciął rywala od piłki przy linii końcowej. W 27. minucie Urugwajczyk zagrał między liniami do Memphisa, a w 30. w minucie popisał się przejęciem i przytomnie zagrał do Luuka, napędzając akcję Barcelony. Plus także za odbiór z 51. minuty, zablokowany strzał z 55. minuty, wygrany pojedynek jeden na jeden w 58. minucie, wybicie w 89. minucie i zablokowane uderzenie w samej końcówce meczu. Można przyczepić się do sytuacji z 46. minuty, w której powinien wyczyścić akcję w polu karnym.

0 0 75 95% 0 0 1 4 10 0 1 0

Użytkowników 5.5 Liczba głosów: 124
Redakcji 6.0

Już w 4. minucie wybił futbolówkę głową, a w 10. świetnie zatrzymał akcję wślizgiem w polu karnym. W kolejnych minutach imponował dobrym ustawianiem się i czytaniem gry. W 25. minucie wygrał pojedynek główkowy, a w 77. minucie przeciął podanie. W powietrzu okazał się lepszy również w 85. minucie, a w 94. minucie wyłożył piłkę Memphisowi, co powinno skończyć się asystą. Plus również za wyczyszczenie akcji w szesnastce w 97. minucie.

1 0 58 81% 1 0 0 11 7 1 0 0

Sergiño Dest

W wielu momentach brakowało mu dokładności i notował straty. W 3. minucie pokazał się na skrzydle, ale jego późniejszy strzał był niecelny. W 4., 5., 12., 13., 25., 37., 46. i 55. minucie stracił futbolówkę. Do tego dochodzi wiele złych decyzji i nieudanych dośrodkowań (26., 29., 74. minuta). Plus można dać za wygrany pojedynek w 36. minucie, zablokowany strzał w 60. minucie, odbiory z 61. i 64. minuty, a także wygraną główkę w 77. minucie.

1 0 60 92% 0 1 0 12 6 0 0 0

Frenkie de Jong

Użytkowników 2.5 Liczba głosów: 124
Redakcji 3.0

Czwartkowy pojedynek rozpoczął od wybicia z własnego pola karnego w 6. minucie. W 12. minucie dzięki dobremu ustawieniu odzyskał piłkę, a w 19. minucie popisał się odbiorem. W 19. minucie przyspieszył atak Barcelony, a w 29. minucie wypuścił na skrzydle Desta. Pochwalić można też za przytomne rozegranie akcji na skrzydło w 57. minucie i dobre dogranie do Memphisa z 59. minuty, po którym mogło być groźnie. Zdarzały mu się też straty (10., 41., 48. i 54. minuta). W 27. minucie niedokładnie podawał, a w 65. minucie został wyrzucony z boiska.

0 0 53 89% 1 2 2 11 4 2 1 0

Użytkowników 4 Liczba głosów: 124

Nie były to dobre zawody w wykonaniu Hiszpana. Pierwszą stratę zanotował w 10. minucie, a kolejne przydarzyły mu się w 24’ (nieporozumienie z Memhisem), 25’ (podanie do Depaya), a także w 45' i 49'. W 12., 34., 51. i 75. minucie swoimi zagraniami przyspieszył akcje, a w 47., 54., 64. i 92. minucie odebrał piłki. Minus za sytuację z 77. minuty, w której pozwolił na dośrodkowanie w pole karne.

0 0 92 85% 0 0 2 14 3 2 2 0

Gavi

Redakcji 5.0

Cały czas aktywny, pokazujący się do podań, pracujący w defensywie. Doskonale wiedział, kiedy przyspieszyć akcję, kiedy ją zwolnić i w którym momencie oddać piłkę. W 8. minucie nieźle dograł w pole karne, ale podanie zostało szczęśliwie przejęte przez obrońcę. W 12. minucie swoim zagraniem rozciągnął grę na skrzydło, a w 16. minucie napędził akcję dograniem do Demira. Warto pochwalić za próbę górnego podania do Frenkiego z 22. minuty i wygrany pojedynek główkowy w 32. minucie. W 33. minucie odważnie ruszył do przodu i przyspieszył atak, w 50. odebrał piłkę, a w 63. w szesnastce odnalazł Depaya. Minus za straty w 10., 51. i 55. minucie oraz nieudane dogranie z 64. minuty.

0 0 71 90% 0 0 3 11 3 1 2 0
Gavi

Yusuf Demir

Użytkowników 3 Liczba głosów: 124
Redakcji 2.0

W presezonie oglądaliśmy zupełnie innego piłkarza. W 15., 16., 21. i 25. minucie zanotował straty, a w 10. minucie pozwolił wejść zawodnikowi w pole karne (Yusuf powinien wcześniej interweniować, gdyż wracał za rywalem od środka boiska). W 8. minucie zszedł do środka i rozegrał piłkę z kolegami, a w 43. minucie popracował w defensywie i wybił futbolówkę. Można pochwalić za umiejętne utrzymywanie piłki pod pressingiem, jednak poza tym zrobił niewiele. Nie współpracował dobrze z Minguezą i w ofensywie nie stworzył zagrożenia.

0 0 17 94% 0 0 0 2 2 0 0 0
Yusuf Demir

Luuk de Jong

Przyzwoity występ. Pochwalić można na pewno za pressing w 4. minucie, pokazanie się do rzutu z autu w 25. minucie i rozegranie akcji do środka pod naciskiem rywala. Plus również za odnalezienie się w polu karnym w 27. minucie i zagranie do boku, a także za podanie do Memphisa w 51. minucie, po którym powinien mieć asystę. W 8. i 9. minucie pokazał się od gry, ale dogrania do niego nie dotarły. W 25. minucie zgrał futbolówkę głową wprost pod nogi rywala, a w 54. minucie zanotował stratę.

0 0 18 78% 1 2 0 5 0 1 3 1

Memphis Depay

Próbował, walczył, lecz nie obyło się bez licznych błędów. W oczy rzuca się wiele strat (17., 19., 20. x2, 35., 47., 78. minuta), a do tego kilka niezbyt dobrych decyzji. W 30. minucie słaby strzał, chwilę później jego dośrodkowanie zostało zablokowane, a w 51. minucie zmarnował stuprocentową okazję. W 59. minucie ponownie źle wykończył akcję, a w 94. minucie powinien dać Barcelonie prowadzenie. Wyróżnić można groźny strzał z linii szesnastego metra, odbiór w ataku w 76. minucie i wywalczony rzut wolny w 88. minucie. Plus również za sytuację z 89. minuty, w której przyjął trudną piłkę i pociągnął akcję do przodu, a po kilku sekundach został sfaulowany w pobliżu szesnastki.

3 2 52 75% 2 2 2 22 1 0 4 0

Użytkowników 3.5 Liczba głosów: 124

W 50. minucie posłał słabe dośrodkowanie, a chwilę później przeszkodził Gaviemu, co skończyło się stratą piłki. W 51. i 52. minucie przyspieszył akcje, a w 59. minucie odnalazł w środku pola Frenkiego.

0 0 15 87% 0 0 1 3 0 0 0 0

Philippe Coutinho

Bez szału. W 76. minucie zanotował stratę, w 89. dośrodkował za linię bramkową, a w 91. oddał niecelny strzał z rzutu wolnego. Plusik za odegranie krzyżakiem do Gaviego w 71. minucie i dośrodkowanie do Memphisa z 93. minuty.

1 0 18 78% 0 0 0 5 1 0 0 0

Nicolás González

Pomimo kilku strat jego wejście mogło się podobać. W 74. minucie Hiszpan próbował wyjść z pressingu dryblingiem, ale w ostatniej fazie akcji stracił futbolówkę. W 74. minucie odebrał piłkę, a w 77. minucie rozegrał do boku. Kolejny przechwyt zanotował w 80. minucie, a w 89. wybijał z pola karnego. W 93. minucie Nico wypuścił na skrzydło Coutinho. Minus za niedokładne podanie z 75. minuty i utracone posiadanie na połowie rywala w 93., po którym zrobiło się groźnie pod naszą bramką.

0 0 18 72% 0 0 0 5 2 0 1 0

Riqui Puig

Chwilę po wejściu zanotował fatalną stratę, która mogła skończyć się bramką. Wyróżnić można jedynie przyspieszenie ataku w 94. minucie, kiedy to Riqui przytomnie zagrał na skrzydło do Pique.