Następny mecz:  Eibar  -  Barcelona     ·  Dziś o 13:00  ·  9. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
18.03.2018, 16:15, 29. kolejka La Liga, Miejsce: Camp Nou,
FC Barcelona 2:0 Athletic Club

Paco Alcacer 8'

Lionel Messi 30'

Użytkowników 6.5 Liczba głosów: 323
Redakcji 6.0

Totalnie bezrobotny. Trzy interwencje (69., 86. oraz 91. minuta), z czego wszystkie na poziomie trudności gierki treningowej w B - klasie. Poza tym mógł usiąść, rozłożyć za bramką grilla i coś zjeść - nic by to nie zmieniło. W grze nogami pokazał wystarczający poziom.

0 0 42 81% 0 0 8 8 4 0 0 0

Redakcji 6.5

Przyjemny mecz dla Sergiego. Groźniejsze akcje rywali można było policzyć na palcach jednej ręki. W ofensywie nie pokazał zbyt wiele, ale z drugiej strony takie były zalecenia Valverde - grać odpowiedzialnie i bez ryzyka. Mimo wszystko plus za udane dryblingi (8., 52. minuta).

0 0 65 86% 0 3 2 13 3 0 0 0

Użytkowników 7 Liczba głosów: 323
Redakcji 7.0

Praktycznie bezbłędny. Dużo wyczyszczeń, świetne wyprowadzanie piłki i wzorowa gra w powietrzu (6 wygranych pojedynków). Najbardziej jednak cieszy dobre zdrowie Gerarda i przyzwoita forma fizyczna.

0 0 72 82% 0 0 3 15 12 0 0 0

Samuel Umtiti

Praktycznie poziom Pique. Rywale z Bilbao nie postawili Francuzowi zbyt wysokich wymagań. Notę obniżamy Samuelowi za głupią żółtą kartkę, którą otrzymał w wyniku protestów - powinien bardziej panować nad nerwami na boisku.

0 0 82 82% 0 0 1 15 10 1 1 0

Redakcji 7.5

Dużo aktywniejszy niż w ostatnich meczach. W defenysywie pokazał kilka udanych akcji (58., 68. oraz 84. minuta), zaś z przodu pokusił się o kluczowe podanie w 14. minucie i, co najważniejsze, asystę przy golu Paco. Brawo.

1 0 60 83% 2 0 0 12 9 0 0 0

Redakcji 8.0

Coraz bardziej zaczyna rozumieć o co chodzi w piłce nożnej. Szybko odgrywał piłkę, dzięki czemu zaliczył aż cztery kluczowe podania, z czego najlepsze miały miejsce w 12 i 44. minucie. Za asystę przy golu Messiego nota w górę. Oby grał tak coraz częściej - mniej fajerwerków, a więcej efektów.

2 1 23 87% 4 0 1 9 1 2 0 0

Użytkowników 7.5 Liczba głosów: 323

Cóż za persona! Taktyczny gigant i niezastąpiony element układanki w środku pola. Nakrył czapką rywali w tym meczu, zwłaszcza w defensywie (10., 24., 78., 82., 83. oraz 92. minuta). Dorzucił do tego również kilka ciekawych podań (choćby 88. minuta). Podczas "trybu oszczędnego" perfekcyjnie asekurował kolegów. Klasa.

0 0 79 89% 1 0 3 12 7 2 1 0

Paulinho

Wygląda na to, że kryzys formy ma już za sobą. W tym meczu tylko centymetrów zabrakło, żeby mógł cieszyć się ze zdobycia gola (44. minuta). Poza tym był solidny w destrukcji (dwa odbiory), odpowiedzialny taktycznie i na dodatek błysnął absolutnie kapitalnym podaniem do Coutinho w 34. minucie - klasa światowa. Oby tak dalej.

2 1 47 87% 1 0 1 11 2 0 3 0
Paulinho

Philippe Coutinho

Aktywny i pechowy. Dwukrotnie miał okazję na pokonanie Kepy, ale zabrakło mu szczęścia i precyzji (14., 34. minuta). W 11., 26. oraz 42. minucie pokazał dobre kluczowe podania. Dodatkowo był aktywny w defensywie, zaliczając trzy interwencje. Po przerwie wziął aktywny udział w usypianiu cules - oby z korzyścią dla kondycji fizycznej jego i kolegów.

3 1 38 87% 3 2 3 13 3 0 1 0

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez czytelników FCBarca.com.

Użytkowników 8 Liczba głosów: 323

Zagrał w jeszcze większego "chodzonego" niż zazwyczaj. Oddał w tym meczu bardzo dużo strzałów, z czego większość była celnych (4., 12., 81. minuta), a jedno znalazło drogę do bramki Kepy. Po przerwie totalnie wyluzowany, odgrywał futbolówkę kolegom, choć warto odnotować jego kluczowe podanie z 58. minuty.

9 5 39 77% 1 5 0 17 1 0 4 0

Paco Alcacer

Cóż więcej trzeba wymagać w takim meczu od snajpera? Strzelił gola otwierającego wynik spotkania i tak naprawdę, patrząc na dyspozycję i zaangażowanie Basków, mógł spokojnie pójść do szatni na piwo i papierosa. W każdym razie nie zrobił tego i uraczył nas jeszcze kilkoma rozegraniami przed polem karnym i uczestnictwem w grze wzajemnej. Plus za wybicie z 71. minuty.

1 1 23 91% 0 0 0 5 1 0 2 1

Andrés Iniesta

Użytkowników 6 Liczba głosów: 323

Idealna zmiana na "finiszowo - plażową" rozgrywkę. Andres w wystarczającym stopniu utrzymywał się przy piłce, nie forsując tempa. Zaliczył dwa dryblingi (67., 79. minuta), tyle samo interwencji defensywnych (64. oraz 92. minuta) i tylko jedno niecelne podanie. Ciekawe czy się w ogóle spocił?