Następny mecz:  Celta  -  Barcelona     ·  środa, 22 kwietnia *  ·  32. kolejka La Liga   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
21.11.2015, 18:15, 12. kolejka La Liga, Miejsce: Santiago Bernabeu,
Real Madryt CF 0:4 FC Barcelona

Luis Suárez 11', 74'

Neymar Jr 39'

Andrés Iniesta 53'

Claudio Bravo

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez czytelników FCBarca.com.

Użytkowników 9.5 Liczba głosów: 1077
Redakcji 10.0

Zaczął w 9. minucie skuteczną interwencją po szarży Ronaldo. W drugiej połowie dał prawdziwą litanię genialnych parad - brawa zwłaszcza za obrony strzałów Cristiano. Pokazał bardzo dobrą grę nogami, nawet pod wysoką presją rywala - dobrze to o nim świadczy. Na drugim biegunie popełnił jeden błąd w 38. minucie przy wyjściu do wysokiej piłki - bez konsekwencji. Występ niemal idealny, a na pewno kwalifikujący się na najwyższą notę. Zawodnik Meczu wg Kibiców.

0 0 33 70% 0 0 3 0 0 0 0 7

Dani Alves

Użytkowników 7.5 Liczba głosów: 1077
Redakcji 8.5

Jedyny błąd popełnił przy szarży Marcelo z 47. minuty - powinien być bardziej zdecydowany. Poza tym bardzo dokładny w obronie, przydatny w rozegraniu, dokładny pod polem karnym Realu i co najważniejsze bardzo sumienny w wypełnianiu założeń taktycznych.

0 0 64 89% 1 3 1 8 4 2 1 0
Dani Alves

Redakcji 8.0

W 7. minucie groteskowo się poślizgnął, a na początku drugiej połowy przy akcji Marcelo zaliczył dość pechowy wślizg - to jedyne błędy Gerarda. Poza tym nie można mieć do niego żadnych pretensji, bo grał pewnie i dominował nad każdym z BBC. Doceniamy też chęć wbicia Królewskim piątej bramki.

0 0 51 96% 0 0 5 4 6 0 0 0

Javier Mascherano

Użytkowników 6.5 Liczba głosów: 1077
Redakcji 5.5

Dobrze z minusem. Ten minus za atak "na raz" przy akcji Cristiano. Poza tym solidnie, pewnie i skutecznie, do momentu odniesienia kontuzji.

0 0 20 95% 0 0 1 0 1 0 0 0

Redakcji 9.0

Raz po raz podłączał się do ofensywy, często wymieniał pozycją z Neymarem, dając mnóstwo miejsca Brazylijczykowi. Skuteczny w odbiorze. Niezła asysta na 4:0 - to jak się znalazł na pozycji napastnika pozostanie jego słodka tajemnicą.

0 0 79 87% 1 0 2 4 6 0 1 0

Użytkowników 8.5 Liczba głosów: 1077

Już od pierwszego kontaktu z piłką narzucił swoje zasady gry gospodarzom. Niezwykle pewny, jedynie w 28. minucie popełnił błąd - zagapił się. Poza tym świetny w odbiorze - w ostatecznym rozrachunku oczywiście okazał się graczem nie do zastąpienia. Absolutnie kluczowy.

0 0 65 89% 0 1 2 8 5 1 0 0

Andrés Iniesta

Użytkowników 9 Liczba głosów: 1077

Ze wszystkich ocen maksymalnych, które dziś padły, ta jest najbardziej kompletna i zdecydowanie wymyka się naszej skali. To był obłędny mecz Andresa - gol, asysta i piłkarska jakość na najwyższym poziomie. Niemalże każde jego dotknięcie miało w sobie magiczny pierwiastek. El Crack Total. Zawodnik Meczu wg Redakcji.

1 1 68 96% 1 4 6 4 2 2 0 0

Redakcji 7.5

Zagrał bardzo równo w ofensywie i defensywie. Zaliczył kluczowe podanie w 25. minucie do Roberto. Bardzo wydajny pod względem taktycznym - szkoda tylko marnej jakości uderzeń. Zmieniony w drugiej połowie.

3 0 46 96% 1 0 0 4 2 2 2 0

Neymar Jr

Niewiele zabrakło, żeby zrobił to, co jego starszy rodak dziesięć lat temu. Po raz kolejny świetnie wziął na siebie rolę lidera, a mając wsparcie ze strony kolegów, mógł pokazać pełen wachlarz swoich umiejętności. Raz po raz nękał obronę gości rajdami, przerzutami oraz dogranianimi. Gol na 3:0 to głównie jego zasługa - kapitalne odegranie.

4 3 57 90% 6 3 2 10 0 2 5 0
Neymar Jr

Przywitany przez Ramosa ostrym wejściem w 30. sekundzie, do końca spotkania raz po raz ścierał się z obrońcami Realu, z większości pojedynków wychodząc zwycięsko. Wzorowy w pressingu i zabójczy w ataku. Perfekcyjnie wykorzystał swoje okazje. Niczego więcej nie możemy wymagać od "9" w Barcelonie, więc nota maksymalna jest niepodważalna.

4 3 32 56% 1 1 1 11 5 1 1 0

Jego rozkwit wciąż trwa. Bez względu na zajmowaną pozycję dawał zespołowi jakość i pełne wykonywanie założeń taktycznych. Brawa za akcję i asystę przy golu Suareza. Minus za fatalne zmarnowanie okazji z kilku metrów - wszyscy cules złapali się wtedy za głowę. Widać w Sergim wielką inteligencję piłkarską.

1 0 50 86% 2 0 0 8 1 0 1 0

Jérémy Mathieu

Wszedł, zaliczył mało przyjemny i niebezpieczny kiks, a potem wszystko wyglądało zgoła odmiennie. Solidny, pewny i skuteczny. Wielu kibiców obawiało się jego formy, jednak zdecydowanie dał radę.

0 0 44 84% 0 0 1 1 5 0 0 0

Ewidentnie widać było po nim braki motoryczne, szybkościowe i te najprostsze - związane z czuciem piłki. Na szczęście z upływem minut jego gra wyglądała coraz lepiej - pokusił się nawet o udział w akcji na 4:0 - świetnie wypatrzył Albę. Oby spokojnie wracał do pełnej dyspozycji.

2 0 34 82% 1 0 1 6 0 0 1 0

Munir El Haddadi

Użytkowników 3 Liczba głosów: 1077
Redakcji 4.0

Aktywny, chcący się pokazać, ale tym razem po prostu się spalił. Jeśli miał jakąś sytuację, to marnował ją sromotnie. Z drugiej strony brawa za umiejętność znajdowania się pod polem karnym rywala.