Następny mecz:  Inter  -  Barcelona     ·  Wtorek, 10 grudnia 21:00  ·  6. kolejka Liga Mistrzów , Gr. F Polsat Sport Premium 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
13.12.2014, 16:00, 15. kolejka La Liga, Miejsce: Coliseum Alfonso Perez, Vicandi Garrido
Getafe CF 0:0 FC Barcelona

Claudio Bravo

Użytkowników 6 Liczba głosów: 223
Redakcji 7.0

Absolutnie kapitalna parada po strzale Lafity uchroniła nas przed stratą bramki w 33. minucie meczu - nota w górę. Bez błędów przy wyprowadzaniu piłki, a trzeba przyznać, że zarówno murawa, jak i koledzy z zespołu (Pique) nie ułatwiali mu w tym aspekcie zadania. Reprezentant Chile niezmiennie pewnym punktem zespołu. Brawo.

0 0 23 78% 0 0 5 1 0 0 0 2

Dani Alves

Użytkowników 4 Liczba głosów: 223
Redakcji 3.5

W 21. minucie zagrał ręką w polu karnym, ale „na szczęście” była to druga błędna decyzja arbitra w jednej akcji. Kilkanaście minut później został za linią obrony, przez co dopuścił do pojedynku z Lafitą, który notabene przegrał i tylko geniusz Claudio sprawił, że akcja nie zakończyła się stratą bramki. Nie wykazał się niczym pod bramką rywala. Słaby występ.

0 0 61 87% 0 0 1 5 6 3 1 0
Dani Alves

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez czytelników FCBarca.com.

Redakcji 5.5

Generalnie poziom Mathieu z małymi wyjątkami. Pierwszy to niedokładna asekuracja pozycji Daniego w 33. minucie. Dzięki temu Lafita mógł oddać celny strzał na bramkę. Drugi to mocno ryzykowne i poniekąd nieodpowiedzialne dogrania do Claudio w pierwszej połowie meczu – przy odrobinie pecha w takich warunkach mogło się to zakończyć źle. Poza tym solidnie. Zawodnik Meczu wg kibiców.

1 0 107 90% 0 1 1 3 9 2 0 0

Jérémy Mathieu

Użytkowników 5 Liczba głosów: 223
Redakcji 6.0

Tym razem to Francuz wydawał się najpewniejszym z bloku defensywnego. Bez indywidualnych błędów, dobrze w rozegraniu, skutecznie w destrukcji. Nadal nie wydaje się człowiekiem mogącym zbawić tę formację, ale trzeba przyznać, że w meczach z rywalami średniej klasy jest naprawdę pewny.

0 0 93 91% 0 0 2 2 9 0 1 0

Redakcji 5.0

Bardzo dziwny mecz w wykonaniu Jordiego. Wizualnie zaliczył stosunkowo mało charakterystycznych wejść w pole karne rywala, a jednak spotkanie zakończył aż z czterema kluczowymi podaniami na koncie. Z drugiej strony te zagrania jeśli nawet się zdarzały to nie stawiały atakujących w zbyt dogodnych pozycjach - mała efektywność. W defensywie generalnie w porządku, choć trzeba mu wypomnieć przegrany pojedynek jeden na jeden w 54. minucie.

1 0 72 90% 4 0 1 8 3 1 1 2

Redakcji 4.0

Typowy mecz typowego ostatnimi czasy Busquetsa. Jest na murawie, próbuje coś zagrać, jednak czyni to w sposób spowalniający grę. Mogą irytyować jego nadmierne próby zastawiania się i przetrzymywania piłki - nie lepiej podać jak najszybcie do kreatywniejszego kolegi, zamiast dać się notorycznie faulować? Kwintesencją jego gry jest zachowanie z 67. minuty – niepotrzebna sztuczka, która się udała, ale po której piłkę mieli gospodarze.

0 0 101 93% 1 1 4 4 3 0 5 0

Użytkowników 2.5 Liczba głosów: 223
Redakcji 3.0

Byliśmy w szoku kiedy zobaczyliśmy, że Ivan zanotował tylko 5 strat w przeciągu całego meczu! Wydawać by się mogło, że co drugie podanie jest niedokładne, ale fakty są inne. Mimo wszystko na tle broniącego się rywala i na słabej murawie jego braki techniczne (jak na grę w tym klubie) zostały jeszcze bardziej uwidocznione. Dał zero w ofensywie (który to już raz) i niewiele więcej w defensywie. Umiejętności są, co pokazał w barwach Sevilli, ale w nowym klubie kompletnie nie może się odnaleźć.

2 0 46 85% 0 0 1 5 2 0 3 0

Xavi

Użytkowników 4.5 Liczba głosów: 223

Xavi miał ciężkie zadanie w tym spotkaniu i niestety nie wybił się ponad przeciętność drużyny. Plus za próby kontrolowania gry i dwa kluczowe podania. Minus za mizerną dokładność i słabą dyspozycję w defensywie.

3 0 105 88% 2 0 2 8 0 0 4 0
Xavi

Pedro

W pierwszej połowie wyróżnił się dwiema popsutymi akcjami po podaniach Leo. Kompletnie nie wiedział co zrobić z piłką. Kolejna wpadka, to nietrafienie w piłkę po świetnym dośrodkowaniu Suareza w 38. minucie. Kompletnie nie miał argumentów, aby choć w minimalnym stopniu uprzykrzyć życie rywalom. Jedyny plus za bardzo dobrą próbę dogrania w 71. minucie.

3 0 46 76% 2 3 2 8 1 1 2 0
Pedro

Użytkowników 3.5 Liczba głosów: 223

Nie możemy narzekać na dogrania Luisa do partnerów (cztery kluczowe podania), jednak fatalna skuteczność i jedynie pojedyncze przebłyski wysokiej klasy mogą już powoli martwić cules. Nie wiemy jakim cudem nie trafił do siatki w sytuacji z 20. minuty oraz nie chcemy wiedzieć, dlaczego w 83. minucie nie potrafił celnie uderzyć w piłkę. Na jednym biegunie zobaczyliśmy w wykonaniu Urugwajczyka dwa strzały "wysokich lotów" oraz koszmarną liczbę strat, a na drugim dwa świetne dryblingi (38. oraz 40. minuta). Mimo wszystko liczy się to co w siatce, a tam mamy znowu zero. Wciąż czekamy…

4 0 25 68% 4 1 0 18 2 0 2 2

Starał się jak mógł, ale sam każdego meczu nie wygra – czasem przydałaby się pomoc kolegów. Jego dwa rzuty wolne były chyba naszymi najlepszymi okazjami do zdobycia bramki. Na tle kolegów z ofensywy przyzwoity mecz - nawet patrząc na popełnione straty. Niestety tym razem zabrakło szczęścia.