Un Toc de La Rambla #44: Tylko czy aż Puchar Króla?

Redakcja

19 kwietnia 2021, 18:00

23 komentarze

Zapraszamy na 44. odcinek Un Toc de La Rambla – podcastu FCBarca.com, w którym poruszamy najświeższe i najgorętsze tematy. Tym razem rozmawialiśmy o wspaniałym występie Barcelony w finale Pucharu Króla.

Chociaż piłkarze ze stolicy Katalonii podchodzili do tego spotkania w roli faworyta, mecze z drużyną z Kraju Basków zawsze są trudne ze względu na twardy i nieustępliwy charakter Los Leónes. Dodając do tego rangę spotkania, kibice spodziewali się niełatwej przeprawy.

Boisko zweryfikowało jednak przedmeczowe analizy. Chociaż pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, Barcelona kompletne zdominowała przeciwnika i wiadomo było, że bramki są tylko kwestią czasu. Druga część meczu to koncert gry podopiecznych Koemana i aż cztery gole, z których jeden śmiało będzie mógł konkurować do tytułu bramki sezonu. Barça pewnie pokonała Athletic i mogła cieszyć się z trzydziestego pierwszego Pucharu Króla.

  • "Tylko" czy "aż" Puchar Króla?
  • Korekta składu względem Klasyku
  • Decydujący Messi
  • Jaka będzie przyszłość Ronalda Koemana?
  • Głosy z Twittera - Wy pytacie, my odpowiadamy!

Odpowiedzi na te i jeszcze więcej kwestii znajdziecie w dzisiejszym podcaście. Zachęcamy do podzielenia się Waszymi opiniami w komentarzach pod podcastem. Pamiętajcie o używaniu hashtagu #utdlarambla w komentarzach pod tym artykułem, w La Rambla, na Twitterze i YouTube.

Un Toc de La Rambla możecie znaleźć na platformie YouTube, a także Spotify, Anchor i wielu innych.

Zapraszamy do odsłuchu! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał.

Prowadzący: Rafał Kowalczyk (@rkowalczyk7)

Goście: Julia Cicha (julia_cicha)

Inne odcinki podcastu znajdziecie także na platformach:

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak, tak, wiemy - Internet Explorer, Puchar Króla był już dawno i teraz rządzi Superliga :). Nagraliśmy podcast w niedzielę rano, jeszcze przed sytuacją z SL. Szkoda nie puścić materiału, mimo że zszedł już pierwszych stron gazet. Zapraszamy do wysłuchania i dzielenia się opiniami :).
« Powrót do wszystkich komentarzy