Akcja LaLigi promująca El Clásico na całym świecie

Julia Cicha

8 kwietnia 2021, 16:00

Sport

3 komentarze

Fot. Getty Images

Zbliża się najgorętszy mecz sezonu ligi hiszpańskiej, a więc El Clásico. LaLiga jak zwykle intensywnie promuje to wydarzenie, tym razem publikując ciekawy filmik z wielu miejsc na świecie.

Liga pokazała flagi Barcelony i Realu wraz z promocją El Clásico w takich zakątkach świata jak np. Indonezja, Kenia czy Uzbekistan. Organ chce pokazać, że to spotkanie dociera do całego świata i emocjonuje kibiców we wszystkich krajach. W 22 kanałach w mediach społecznościowych kontent LaLigi dotrze do około 130 mln odbiorców.

El Clásico będzie tym razem również obecne na Twitchu, gdzie liga nawiązała współpracę ze znanym Hiszpanem Ibaim Llanosem. Tam pokazana zostanie rozgrzewka, a w trakcie meczu usłyszymy komentarz i wypowiedzi takich ekspertów jak Iker Casillas i Fernando Morientes. Z kolei na TikToku promowany będzie hasztag #EsElClásico [#ToElClásico – przyp. red.]. Będzie on częścią wyzwania, w ramach którego użytkownicy będą mogli publikować treści w trakcie meczu i reagować na ekskluzywny kontent udostępniony przez ligę.

A w Polsce zapraszamy na wyjątkową transmisję w CANAL+ z trzema komentarzami do wyboru, w tym z komentarzem probarcelońskim, z którym zmierzy się nasz redaktor Rafał Kowalczyk. Już wkrótce ogłosimy także kolejną niespodziankę!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Filmik petarda! Nakręciłem się w moment ;-)

Barca minimalnie wyżej,a Real się zwija :-D ( przynajmniej na zdjęciu)

Tyle zakątków świata, a do Radomia nie dotarli :D