Prezes Boca Juniors: Pozwiemy Barcelonę w związku z transferem Ramosa Mingo

Julia Cicha

17 października 2020, 20:19

Marca, Mundo Deportivo

13 komentarzy

Fot. Getty Images

Prezes Boca Juniors oznajmił dziś, że jego klub wejdzie na drogę sądową z FC Barceloną w związku z transferem Santiago Ramosa Mingo.

- Pozwiemy Barcelonę w związku z Ramosem Mingo. Poprzedni pracownik klubu potraktował go bardzo źle, nie wiem, czy był tam obecny agent. To, co się stało, jest skandalem w złym guście. Boca jest większe od Barcelony i są rzeczy, które nie mogą się dziać. Uważamy, że mamy prawo złożyć pozew. Nie możemy pozwolić, by ktokolwiek robił rzeczy nieprawidłowo. Obserwowano tego piłkarza i z raportów wynikało, że był świetny. Myślę, że Barça nie pozyskałaby zawodnika, który nie miałby szans na odniesienie sukcesu, prawda? To, co zrobiła, było bardzo niesmaczne – powiedział Jorge Amor Ameal.

- Nie dziwi mnie, że z Messim też chcieli zrobić katastrofę, wiem już, jak działają w tym klubie – dodał prezes Boca. Warto przypomnieć, że obrońca przeszedł do Barcelony za darmo, ponieważ nie podpisał z argentyńskim klubem profesjonalnego kontraktu, mimo że w nim grał i otrzymywał pensję. Barcelona jednak sprowadziła go, jeszcze zanim Boca mogło cokolwiek na nim zarobić. Do tych wydarzeń odnoszą się, dość niejasne, słowa Jorge Amora Ameala. Sam gracz wyjaśniał to w następujący sposób: - rozmawiałem z poprzednimi władzami Boca, mieliśmy rozmawiać dalej po wyborach. Później, kiedy odeszli, podjąłem decyzję o odejściu i nie było szans, żeby nowy zarząd przekonał mnie do zmiany zdania.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Normalka,dzień bez skandalu w Barcy dniem straconym

Każdy wie że mamy nieudolny zarząd i próbują z nas wydoic kasę

„Boca jest większe od Barcelony” say whaaaaaaaaat xD

Heh widzę że każdy pragnie wydoić z Barcy cokolwiek z jakiegokolwiek powodu. Nie łykacie proszę wszystkiego

Boca jest większe od Barcelony, ale w jakim sensie?

No to jeżeli nie podpisał z nimi pro kontraktu to w czym problem?

Nie lubię nazywać czyichś wypowiedzi bełkotem więc zamieszczam listę określeń, których można użyć do opisania tej wypowiedzi:
- słowolejstwo
- ględzenie
- bajdurzenie
- banialuki
- farmazony
- dyrdymały
- paplanina
- wodolejstwo
- wata słowna.
Trudno wywnioskować z tekstu o co prezes Boca Juniors oskarża Barcelonę poza stwierdzeniem "Barcelona jednak sprowadziła go, jeszcze zanim Boca mogło cokolwiek na nim zarobić".

Czemu mnie to nie dziwi?

ah shit here we go again...
dawajcie kolejne afery jak robić to wszystkie naraz koniec Bartka jest bliski!!2020