GTF

Herb Getafe CF

1:0

• Jaime Mata 56' (k.)

Barcelona rozpoczyna serię trudnych spotkań od meczu z Getafe. Zdobycie trzech punktów po przerwie reprezentacyjnej będzie niezwykle ważne, by nie zanotować straty do Realu przed El Clásico.

Konferencja prasowa

Ronald Koeman odniósł się do szeroko komentowanej sytuacji Antoine'a Griezmanna i powiedział, że to trener rządzi w zespole i działa dla jego dobra. Cały zapis konferencji prasowej Holendra można przeczytać tutaj.

Powołani

Bramkarze: Neto, Peña, Tenas.

Obrońcy: Dest, Piqué, Junior, Roberto, Araujo, Mingueza, Lenglet.

Pomocnicy: Busquets, Aleñá, Pjanić, Coutinho, Pedri, De Jong, Puig.

Napastnicy: Griezmann, Messi, Dembélé, Trincão, Braithwaite, Fati.

Przewidywane składy

W jedenastce Barcelony nie dojdzie do większych zmian. Zdaniem hiszpańskich dzienników kontuzjowanego Albę zastąpi dziś Sergiño Dest, a Junior Firpo usiądzie na ławce. Ze składami typowanymi przez prasę można zapoznać się w tym artykule.

Poprzednie starcia

15.02.2020 Barcelona - Getafe 2:1 (Griezmann 33', Roberto 39' - Ángel 66')

28.09.2019 Getafe - Barcelona 0:2 (Suárez 41', Firpo 49')

12.05.2019 Barcelona - Getafe 2:0 (Vidal 39', Arambarri 89' br. sam.)

06.01.2019 Getafe - Barcelona 1:2 (Mata 43' - Messi 20', Suárez 39')

11.02.2018 Barcelona - Getafe 0:0

Ostatnie wyniki

Barcelona 1:1 Sevilla (Coutinho 10' - De Jong 8')

Celta Vigo 0:3 Barcelona (Fati 11', Olaza 51' - br. sam., Roberto 90')

Barcelona 4:0 Villarreal (Fati 15’ i 19’, Messi 35’, Torres 45’ - br. sam.)

Barcelona 1:0 Elche (Griezmann 2’)

Barcelona 3:1 Girona (Coutinho 21’, Messi 45’, Messi 51’ - Saiz 46')

Getafe

Real Sociedad 3:0 Getafe (Oyarzabal 28', Merino 79', Portu 81')

Getafe 3:0 Real Betis (Ángel 13', 41', Cucurella 38')

Deportivo Alavés 0:0 Getafe

Getafe 1:0 Osasuna (Mata 54')

Real Saragossa 0:2 Getafe (Keita 5', Mata 28')

Sytuacja w tabeli

Barcelona zajmuje piąte miejsce w tabeli, ale ma na koncie o jeden lub dwa mecze mniej od zespołów znajdujących się przed nią. Do prowadzącego Realu traci trzy "oczka". Getafe jest siódme i tak jak Barça ma obecnie siedem punktów, choć rozegrało o jedno spotkanie więcej.

Sędziowie

Sędzią dzisiejszego meczu będzie César Soto Grado. Do tej pory poprowadził on jedno starcie Barcelony, wygrane przez nią 5:0. Miało to miejsce w 25. kolejce minionego sezonu. Arbitrem VAR będzie dziś Ricardo De Burgos Bengoetxea.

Czy wiesz, że...?

Obejrzyj mecz Getafe - Barça w internecie na kanale Eleven Sports 1 na platformie Player

Real Madryt do przerwy przegrywa ..........ale po przerwie pwnie znow wktoczy Var .........wrrrrr

Da się gdzieś zobaczyć wszystkie mecze barcelony na żywo? Chodzi o wykupienie jednego abonamentu.

Czy szanowna @Moderacja może się odnieść do konkursu na wytypowanie wyniku z facebooka przed meczem z Villareal?

Te mecze to będzie prawdziwy test dla ekipy Koemana ,oby dobrze rozpoczęli z Getafe (fe) , Vamos Barca ❤️

17 pazdziernik - 8 listopad
7 Meczy FC BARCELONY!!

Po tych spotkaniach będziemy miec już jakis obraz pracy trenera, formy drużyny na początku sezonu.

Boli brak Ter Stegena i Alby.. Jednak taka jest piłka.. Jak nie kontuzje, to wirus..

Mecze z Juventusem, Realem, Betisem i DZISIEJSZE z Getafe to walka i rywalizacja z różnymi stylami gry.