Neto: Zachowanie czystego konta dodaje pewności siebie na przyszłość

Maciej Łoś

2 października 2020, 00:15

Marca

29 komentarzy

Fot. Getty Images

Neto wypowiedział się po końcowym gwizdku na temat meczu Celty z Barceloną. Brazylijczyk jest zadowolony z występu i zachowania czystego konta.

Mecz: To jest bardzo ważne zwycięstwo dla nas wszystkich. Widać, że drużyna się rozwija z meczu na mecz. Gratuluję kolegom ich zaangażowania. Udało nam się wygrać nawet mimo faktu, że graliśmy w dziesiątkę.

Zły czas: Musimy się zaadaptować do wszystkiego. To oczywiste, że pewne rzeczy nie pomagają, ale pracujemy i dajemy z siebie wszystko, żeby osiągać jak najlepsze rezultaty. To jest dla nas najważniejsze. 

Czyste konto: Przykładam dużą wagę do każdego zwycięstwa, ale zwracam uwagę także na brak straconej bramki, ponieważ dodaje on pewności siebie na przyszłość. Każdy, kto śledzi piłkę nożną, wie, że tak jest. Jestem bardzo zadowolony z wyniku i z gry kolegów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dodajmy, ze to nie bylo czyste konto w stylu "Oooo bramkarz uratowal nam znowu dupsko". Rzeczywiscie nasza obrona spisuje sie dobrze a Neto jest jej swietnym dopelnieniem.

Ter Stagen siedzi z niepokojem i juz zaciera rece na czyste konta.

Na początku jego przygody z Barcą byłem sceptyczny ci do Neto ,był niepewny i popełniał błędy ale teraz widać poprawę ,oby dał radę do powrotu Stegena

zauważcie ze od jakiegoś cxasu mamy szczescie do zmienników na bramce odpukać, kiedyś Ter stegen był zmiennikiem Bravo późnej Cillesen a teraz Neto

Jak dla mnie na bramce nic się nie zmieniło jest całkowicie ocena na 10 brawo Neto

Nie kwestionując klasy Marca, moja subiektywna opinia jest taka - że przy Neto wyprowadzamy lepiej piłkę. Jak trzeba wybić to wybije, jak zagrać krótko to zagra krótko. Marc w zeszłym sezonie grał krótko nawet wtedy gdy chłopaki mieli problemy z przyjęciem i obróceniem się z piłką. Czasem to było denerwujące.

Przecieram oczy, dwa mecze i 0 straconych grając jeden w 10 i brak ter Stegena. Oby takdalej! To jest bardzo ważne, ale wiele do poprawy. Fajnie, że Neto może sobie pograć, ale i tak mocno czekam na powrót Marca.

Oby to był stały trend

Dobry mecz Neto. Widać że z każdym meczem buduje pewność siebie.

Szkoda, że ostatnimi czasy to bramkarzy mamy najpewniejszych, bo jeden będzie siedział zawsze. Może jakiś puchar króla w przyszłości.
konto usunięte

Wreszcie pewny mecz w wykonaniu Neto

Kolejny mecz, kolejne zero z tylu i znowu kilka bramek do przodu. Coraz lepiej się to zapowiada.

Bardzo dobry mecz, trudne warunki a Neto wszystko pewnie łapał. Oby tak dalej :)

Widać tą pewność z każdym meczem coraz to lepiej widać pewność Neto a Ter Stegen i Barca potrzebuje dobrego zmiennika