Joan Gaspart: Bartomeu nie zasłużył na to, żeby go wyrzucać

Maciej Łoś

21 września 2020, 16:30

El 10 del Barca, Mundo Deportivo

59 komentarzy

Fot. Getty Images

Joan Gaspart był gościem programu "El 10 del Barca". Były prezydent Barcelony stanął w obronie Josepa Marii Bartomeu i stwierdził, że nie wierzy w sukces wotum nieufności.

- Bartomeu nie zasłużył na to, żeby go wyrzucać. Osobiście uważam, że nie uda się pomyślnie przeprowadzić głosowania o wotum nieufności pomimo liczby zebranych podpisów pod wnioskiem. Jestem pewny, że ci spośród 100 tysięcy socios, którzy nie poparli tej inicjatywy, zagłosują na korzyść prezydenta. 

- Jeśli wotum okaże się nieudane, to trzeba zadać sobie pytanie: "Po co to wszystko było?". Jeśli zaczniemy ligę od kilku zwycięstw, to sytuacja się unormuje. Oczywiście, że 2:8 z Bayernem nas zabolało, ale nie niszczy historii Barcelony i najlepszego piłkarza na świecie. 0:11 z Realem na Bernabéu również nie sprawiło, że pożegnano się z prezydentem.

- Wynik nie powinien mieć wpływu i decydować o tym, co powinniśmy robić. Tak samo najlepszy piłkarz na świecie, którego wszyscy kochamy i podziwiamy, nie zdecyduje za nas, co musimy zrobić. Klub jest zbyt ważny, jego właścicielami jest 150 tysięcy osób, a nie 20 tysięcy, które poprzez demokrację wymusiło na reszcie głosowanie w sprawie wotum nieufności. Zobaczymy, co się stanie. Jeśli okaże się, że inicjatywa nie zakończy się sukcesem, wtedy trzeba sobie zadać pytanie, do czego nas to doprowadziło - w trakcie trwania sezonu ligowego, podczas którego chcemy wrócić na zwycięskie tory.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kolejny nieudacznik, który redukuje wszystko do meczu z Bayernem, tymczasem wszyscy doskonale wiemy, że to jedynie wierzchołek góry lodowej, która zatapia Barcelonę od 4 lat.
A te bzdury o 20 tysiącach ludzi, którzy rzekomo decydują za pozostałych...gościu...jesteś cholernym manipulatorem, spróbuj w tak krótkim czasie zgromadzić tyle głosów, to pogadamy. Taka mobilizacja pokazuje jasno że to nie jest mniejszość i w ogóle takie gadanie jest kompletnie bez sensu, to w takim razie po co istnieje opcja wotum nieufności? Bo w ten sposób to można podważyć sens istnienia takiego rozwiązania.
Zarząd jest do utylizacji i będę rozczarowany jeśli nie weźmie się za nich prokuratora, a ziomeczka Gasparta nominuję w plebiscycie "zamknij mordę", bo uważam że jest faworytem do głównej nagrody.

Co ten gość bierze, ja pitole

zrobil wszystko co mozliwe zeby go - za przeproszeniem - wypie*diolić!

Oczywiście, że nie zasłużył by go wyrzucać, jego powinni zamknąć (w celi) i nie wypuszczać.

Za nogę na linie powinni go wywieźć. Dość tej kompromitacji!

Ma racje. Zasluzyl na to by go wykopać !!

On akurat nie powinien się w tej kwestii wypowiadać bo z Bartkiem mogą sobie rączki podać jak rządzili na szkodę klubu.

Następny pijany.

Chyba sobie jaja robisz emerycie

Przecież wynik to była tylko truskawka na torcie...
Idiota...

Nieudacznik broni drugiego nieudacznika. Obaj to parodyści nadający sie do pracy na kasie w Biedronce albo innym Lidlu

W sumie miło widzieć jak jeden śmieciowy prezes wspiera drugiego jeszcze gorszego xD Widać, że ciągnie swój do swego.

On nie zasłużył na wyrzucenie, to jasne. On zasłużył na więzienie za to co zrobił z klubem i klubową kasą...

Gaspard, Gaspard... Jesteś człowiekiem memem :) Chyba dla beki Cię ktokolwiek o cokolejek pyta. Ale zgadzam się, że odwołanie Barto w głosowaniu będzie trudne, to jednak 2/3 głosów, a wśród socios, takich śmiesznych ludzi jak Gaspard na pewno jest więcej...

Po prostu Gaspart chce być pewien że miano najgorszego prezydenta w historii na pewno będzie Bartomeu, chłop się jeszcze łudzi że ktoś jego stawia wyżej i chce by barto jeszcze pogrążył klub bardziej żeby wszystko było jasne.

Joan Gaspart: Bartomeu nie zasłużył na to, żeby go wyrzucać

Sam tytuł artykułu brzmi jak Mem :D

Ten gość chyba żyje w innym świecie, cały świat sportowy z nas się śmieje, do tego brak sukcesów sportowych, klapa na rynku transferowym, a ten palant tego nie widzi.

Następnemu papę z dachu zerwało

Zatrudnianie wuefistow, kosztowne wtopy transferowe, zatrudnianie jakies agencje do szkalowania zespolu. Nie no wszystko spoko xD Jak to mowia: kur** kur*** lba nie urwie
Komentarz usunięty przez użytkownika

Powiedział drugi najgorszy prezes w historii FC Barcelony ....

Pudrowanie trupa, Panie Gaspart.
konto usunięte

gaspart to pewnie po litrze jak kowal na twiterku , iq krzesla

Nie zasłużył. Zasłużył na to, żeby go wywieźć na taczkach i obciążyć stratami.

To prawda, nie zasłużył żeby go wyrzucać, zasłużył żeby go wy*****olić

Niesamowite jest to że porażka Barcelony 2:8 z Bayernem jest uznawane na przyczynę braku zaufania do zarządu,a nie złe zarządzanie klubem. Blamaż przechylił szalę goryczy, lub uwidoczniło słabość projektu zaproponowanego przez Zarząd.

" 0:11 z Realem na Bernabéu również nie sprawiło, że pożegnano się z prezydentem"
a czy przypadkiem nie było 1:11?

Haha dobrali sie :)
Dwaj gieniusze.

Jadąc klasykiem - swój broni swego, dwóch największych szkodników i nieudaczników w historii FCB. Widać podobny "poziom" logicznego myślenia i życia w alternatywnej rzeczywistości.

Ciekawe co jeszcze musiałby zrobić, żeby na to zasłużył xd sprzedać Ter Stegena za 2 miliony + zmienne ? O, i kupić za to Kepe. Może wtedy ?

Dokładnie Panie Gaspart , On nie zasługuje na to żeby go wyrzucać , On zasługuje żeby siła go w...... na taczkach do Śródziemnego

To proste, Gaspart tak Broni Bartka, bo utraci status najgorszego Prezydenta FCB :D

Wśród prezydentów i członków zarządu też są Amigosi ;)

Gaspart jedyny prezydent którego można porównywać z Bartomeu jeśli chodzi to który jest gorszy.

A ten czego się nać.... pał...

„Jeśli okaże się, że inicjatywa nie zakończy się sukcesem, wtedy trzeba sobie zadać pytanie, do czego nas to doprowadziło”.
Pewnie nie doprowadziłoby to do niczego, tak coś przypuszczam. ;)

kumpel zawsze będzie kumpla bronił. Tak mamy w rządzie, tak i jest tu.

Jakby miał honor to by sam zrezygnował ale ponieważ tego nie zamierza zrobić to na taczkę z nim i wyjazd.

Co za baran, "20 tysięcy, które poprzez demokrację wymusiło na reszcie głosowanie w sprawie wotum nieufności", przecież takie są zasady, dzięki którym można powiedzieć, że socios mają jakikolwiek wpływ na klub. Są "właścicielami", ale nie mają prawa wyrazić sprzeciwu w jakikolwiek sposób?

Czyli wychodzi na to, że mimo wszystko, iż Barcelona posiada zespół, który na papierze wygląda najmocniej w Europie po City dostaje 8 bramek od zespołu, który tę kadrę ma również mocną, jednak musi nadrabiać walką i fizycznością. U mundziaków to chyba normalne - _-

Stawiam diagnozę temu Panu : Niedoje***** mózgowe!

"Jak stracić szacunek ludzi. Poradnik Joana Gasparta"

Co za baran... delikatnie rzecz ujmując.

Da się to odzobaczyć?

Naprawdę nie zasłużył? Nawet pomijając kwestię wyników, za sam obecny wizerunek naszego klubu prezydent Bartomeu powinien zostać "wyrzucony". Jeden wielki chaos, afery, brak szacunku. I to w klubie, który głosi piękne i wartościowe hasła. Faktycznie nie zasłużył. :)

Gaspart jak czegoś durnego w wywiadzie nie pie****nie to chyba spać nie może.

Brak honoru i wstydu to norma u takich jak on.

"Jeśli zaczniemy ligę od kilku zwycięstw, to sytuacja się unormuje", no tak, dalej pudrujmy trupa...

Hahaha nie no wcale...