Francisco Trincão: Mam nadzieję, że Messi zostanie

Julia Cicha

26 sierpnia 2020, 13:40

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Francisco Trincão został zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony. Później wziął udział w konferencji prasowej, a dziennikarze pytali go głównie o Messiego, przez co Portugalczyk nie był zbyt rozmowny.

- To zaszczyt grać w najlepszym klubie świata. Jestem bardzo szczęśliwy. To mój pierwszy dzień, wszystko mi się podoba. Jestem w najlepszym klubie świata, jestem zadowolony, że tu jestem. Mam nadzieję, że zanotuję wiele goli i asyst.

- Nie rozmawiałem jeszcze z Koemanem, będzie na to czas. Oczywiście, że chcę, by Messi został, ale nie jest to pytanie do mnie.

- Niedawno dołączyłem do Barcelony. Jestem tu, by wykonywać moją pracę. Nie mogę powiedzieć jednak nic o Messim, nic na ten temat nie wiem.

- Wszyscy portugalscy piłkarze Barcelony pisali swoją historię, inspiruję się nimi wszystkimi. Luis Figo oczywiście był bardzo dobry, ale teraz chcę jednak napisać własną historię.

- Nie wiem, co się wydarzy. Chcę pracować i grać jak najwięcej. Lubię zarówno strzelać gole, jak i asystować. Chcę pomagać zespołowi.

- Muszę porozmawiać z trenerem, by dowiedzieć się, czego ode mnie chce. Mogę grać na wszystkich pozycjach w ataku. Jestem tu, by pomóc.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Szczególnie Andre Gomes był Portugalczykiem, który napisał piękną historię w Barcelonie.

Musi porozmawiać z trenerem aby wiedzieć czego on od niego chce.... Czyli kolejny który przyszedł se od tak?

Jaka jest Jego nominalna pozycja?

>Pedri: "cieszę się, że będę grał z najlepszym piłkarzem na świecie"
>Messi 2 dni później: "no to elo nara"

No dobrze, że się Figo nie chcesz inspirować. Bardzo dobrze :v

Dobrze, że w kontekście Figo podkreślił, że chce napisać własną historię. Inaczej za pięć lat byłby już ubrany na biało.

szkoda że na swojej prezentacji był tylko tematem pobocznym :/ powodzenia! życzę Ci jak najwięcej tytułów w Barcelonie!