Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

26 sierpnia 2020, 07:31

222 komentarze

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Chce odejść!" - Leo zrzuca bombę i informuje klub faksem, że chce natychmiast odejść. Interpretuje, że klauzula pozwala mu rozwiązać obecną umowę. Klub jednak przypomina mu, że klauzula wygasała 10 czerwca i że nie może odejść za darmo. Zarząd prosi go o przemyślenie decyzji i chce, by zakończył karierę na Camp Nou. Miesiąc po 20. rocznicy w klubie Messi jest wg Barcelony nie na sprzedaż. Kapitan zadzwonił kilka dni temu do Guardioli, by zapytać go, czy City jest stać na jego transfer.

"Wojna totalna!" - Messi przekazał Barcelonie faksem, że chce odejść za darmo. Argentyńczyk prosi o rozwiązanie umowy, ale Barça zapewnia, że klauzula pozwalająca mu odejść za darmo już wygasła, a klub nie będzie negocjował transferu. PSG, Manchester United, City i Inter kontaktowały się z otoczeniem Leo wobec jego decyzji. Koeman liczy na Piqué, Busquetsa i Roberto. Piłkarki Barçy zasługiwały na więcej, ale nie awansowały do finału Ligi Mistrzyń.

"Powiedział dość" - Messi oznajmił Barcelonie, że skorzysta z klauzuli pozwalającej mu odejść z klubu po zakończeniu każdego sezonu. Nadchodzi wojna: piłkarz uważa, że klauzula nie wygasła 10 czerwca, ponieważ nie był to normalny sezon. Koeman powiedział Busquetsowi, że na niego liczy, ale że De Jong będzie od niego ważniejszy. Rygor ważniejszy od talentu - piłkarki Barcelony były dużo lepsze, ale popełniły błąd w obronie, były nieskuteczne i nie podyktowano na ich korzyść oczywistego karnego. W konsekwencji Wolfsburg awansował do finału.

"Chcę odejść z Barcelony" - bomba wybuchła! Messi wysłał wczoraj Barcelonie faks, prosząc o możliwość odejścia za darmo, odnosząc się do klauzuli w jego kontrakcie. Bartomeu zwołał pilne posiedzenie zarządu i odpowiedział faksem, że chce, by Leo został. Real Raúla wygrał UEFA Youth League. Pokonał Benfikę w finale. Barça przegrała w półfinale Ligi Mistrzyń.

"Do widzenia faksem" - Messi oznajmił Barcelonie, że chce odejść teraz i za darmo. Klub prosi go o pozostanie, choć sprzedałby go za ponad 222 miliony euro. Tutaj jest przyszłość - juvenil Raúla zdobył pierwszy tytuł UEFA Youth League w agonicznym meczu z Benficą. Atlético negocjuje ws. Marca Roki. Oferuje 15 milionów i zawodników. "Żyjemy w strachu" - LeBron na czele protestu NBA przeciwko nadużyciom policyjnym.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czytałem juz gdzies dzis !!!
Bartek podaje się do dymisji!!!
Choć nie wiem ile w tym prawdy ale tak ma niby byc

@pJona tak racja było na pudlu, pewna informacja

@teknomaniac na fb jest vos takiego jak FC Barcelona i to oni wstawili post wiec moze cos jest na rzeczy... zobaczymy dzis czy cos tu wyskoczy
« Powrót do wszystkich komentarzy