Diego Cocca: Lautaro Martínez nie ma limitów

Maciej Łoś

14 sierpnia 2020, 20:00

Sport, Radio Colonia

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Diego Cocca udzielił wywiadu dla Radio Colonia. Były trener Lautaro Martíneza opowiedział w nim o swoim podopiecznym, któremu dał zadebiutować w Racingu Avellaneda w 2015 roku.

- Najlepiej radzi sobie na środku ataku. Dobrze główkuje, gra obiema nogami, strzela gole, dzięki którym jego drużyna wygrywa mecze. Jeśli Barcelona go kupi, to nie wykorzysta jego potencjału. To jest naturalny napastnik, który gra w ostatniej ćwiartce boiska. Barça rozgrywa piłkę głębiej, przez co Lautaro nie miałby tam wielu szans na zdobywanie bramek.

- To ja miałem ten zaszczyt wprowadzić go po raz pierwszy na boisko w Racingu w 2015 roku. Na początku grał na skrzydle, ale to nie było dla niego najlepsze miejsce.

- Lautaro to prawdziwa perła. Nie uznaję się za jego odkrywcę, tacy piłkarze sami się ujawniają. On nie ma przed sobą limitów. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Barca ma limity - płacowy i budżetowy :P

Dobra proponuję ściągać piłkarzy, którzy są w formie typowego cracka a nie mają 19 bramek jako napastnik. TRZEBA ŚCIĄGAĆ CRACKÓW JAK: Kai Havertz, Mbappe, Neymar, kiedyś Ronaldo Luis, Ronaldinho. Każdy z nich wali/walił mnóstwo bramek a my chcemy wydać 110mln znów na zawodnika bez jakichs niesamowitych liczb. Bartek równie dobrze, te pieniądze mógłby w piecu przepalać. Inna sprawa ściągnąć typa za kolosalne siano a potem nie dawać mu grać czy to na jego pozycji czy w ogóle xD PS: Griezmann nauczy się sprintować pajacu.

Nie ma limitów toczemu od czasu wznowienia rozgrywek strzelił może jednego gola?????!!!

ta, w rozegraniu wygląda gorzej od Icardiego.

Skoro ma te wszystkie umiejętności, to dlaczego od kilku miesięcy ich nie pokazuje?

Ma limit kontaktów z piłką. Było widać w drugiej rundzie.