Guillem Balague: Cristiano Ronaldo zaoferował się Barcelonie

Julia Cicha

13 sierpnia 2020, 10:16

Sport

151 komentarzy

Fot. Getty Images

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, Guillem Balague zapewnił wczoraj wieczorem na antenie BBC Radio 5, że Cristiano Ronaldo zaoferował się Barcelonie na kolejny sezon.

W ostatnich tygodniach spekulowano na temat zmiany klubu przez Portugalczyka. Było to przede wszystkim oparte na domniemanych problemach finansowych Juventusu, który miał potrzebować pieniędzy. Zdaniem dziennikarza piłkarz chciałby jednak zmienić drużynę z powodów sportowych: pragnie nowego wyzwania w swojej karierze.

Agent Cristiano Jorge Mendes miał skontaktować się z wieloma wielkimi klubami, by dowiedzieć się, czy są one gotowe zatrudnić zawodnika w przyszłym sezonie. Wśród tych zespołów miała być także FC Barcelona, a oprócz niej PSG oraz kilka klubów z MLS. Głównym problemem jest oczywiście pensja Portugalczyka wynosząca 23 miliony euro. – Nie wiem, czy teraz ktoś tyle zapłaci – powiedział Balague. Wydaje się, że szanse na wspólną grę Messiego i CR7 są niewielkie, ale zaskakuje sama próba zainicjowania kontaktów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rewanż za Figo :D w sumie, jakby sprzedać Dembele, Coutinho i Griezmanna (co jest nierealne), a Cristiano by przyszedł za rozsądne pieniądze (co jest tym bardziej nierealne) to czemu nie. Myślę że nie byłoby wielu kibiców Blaugrany którzy mieliby coś przeciwko. Poza tym, wiekowo pasuje idealnie do naszej kadry
« Powrót do wszystkich komentarzy