Guillermo Amor: Będziemy wywierać presję na Realu

Julia Cicha

9 lipca 2020, 00:47

AS

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Guillermo Amor krótko skomentował dzisiejszy mecz w wypowiedzi dla mediów.

- Wciąż wierzymy w możliwość zdobycia mistrzostwa, będziemy wywierać presję, a potem powalczymy w Lidze Mistrzów. Dzisiejsze zwycięstwo pozwala nam naciskać na Real w oczekiwaniu na to, co zrobi. Gdybyśmy nie wygrali, mistrzostwo byłoby niemożliwe.

- Espanyol sprawił nam problemy, czerwone kartki zmieniły mecz. Zazwyczaj w takich przypadkach pokazuje się żółty kartonik, to prawda, że Ansu wszedł z impetem, ale najpierw dotknął piłki.

- Wspieram Espanyol w tych chwilach, to klub z miasta, które bardzo cenimy.

- Dobrze, że Suárez trafił, Griezmann również. Rozegraliśmy dobry mecz, nie było łatwo ze względu na sytuację. Dobrze spisaliśmy się w niedzielę, a dziś rywale potrzebowali punktów, z kolei my byliśmy pod presją. Wszystko w życiu da się poprawić. Mam nadzieję, że kolejne spotkanie będzie lepsze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Wciąż wierzymy w możliwość zdobycia mistrzostwa" - przecież szans nie ma żadnych...wczoraj ledwo dałem rade obejrzeć pierwszą połowę, po czerwonej dla Ansu poszedłem spać, zamykające się oczy wygrały. Nie było niczego, polotu, chęci, szybkości, magii zero wszystkiego... jak Wy chcecie zdobyć mistrza, skoro straciliście przewagę 2 pkt, i teraz macie 4 pkt straty i Real poza meczem z Villarealem gra z leszczami. Powinien już pogratulować prześcieradłom Mistrza, którego podarowała im Barca!

Oby zaczęto "wywierać presję" na Wasz goowniany Zarząd!

"Dobrze, że Suarez trafił, Griezmann również"
Gość chyba nie ten mecz oglądał.

"Pracownik FC Barcelony"

Należała się żółta kartka i zagraliśmy dobry mecz - takie małe podsumowanie odcięcia od rzeczywistości pana Amora.

Chłop jeszcze na czerwoną kartkę narzeka no kabaret xD