Javier Calleja: Przegraliśmy zasłużenie, Barcelona była lepsza przez cały mecz

Maciej Łoś

6 lipca 2020, 01:11

Marca

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Trener Villarrealu Javier Calleja skomentował porażkę 1:4 z Barceloną. Hiszpan uważa, że Katalończycy wygrali ten mecz zasłużenie.

Porażka: Przegraliśmy zasłużenie, Barça była od nas lepsza przez cały mecz. Szybko strzeliła gola. Wyrównaliśmy, ale zaraz znów stracliliśmy bramkę. To być może najlepszy mecz naszych rywali w tym sezonie. Próbowaliśmy z nimi walczyć, ale byliśmy gorsi. Musimy oczyścić głowy przed meczem z Getafe.

Defensywa: Brakowało nam momentami dobrej gry w obronie, aby powstrzymać ataki Barcelony. Kiedy mierzy się z piłkarzami tej klasy, bronienie się jest skomplikowane. Staraliśmy się, ale różnica dwóch bramek była dla nas mentalną blokadą.

Kontuzje: Mimo że Sergio Asenjo puścił cztery gole, uratował nas przed stratą kolejnych. Martwią mnie za to kontuzje, których doznali Alcácer i Bacca. Zobaczymy, czy są to poważne urazy i czy będą mogli zagrać z Getafe.

Następny rywal: Drużyna Pepe Bordalasa jest bardzo wymagającym i trudnym przeciwnikiem. To będzie ciężki mecz, do którego musimy się przygotować i na nim skoncentrować.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

obyście zagrali w LM kosztem andaluzji,tego wam życzę

trener z ringczem
Pique był irytujący w sytuacji z VAR'em, bo akurat Vidal był w tamtej sytuacji na spalony. Potem jeszcze rznął głupa w pomeczowym wywiadzie...