Oscar García: Mogliśmy zdobyć trzy punkty

Maciej Łoś

27 czerwca 2020, 20:50

Marca

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Oscar García odpowiedział na pytania dziennikarzy na pomeczowej konferencji prasowej. Trener Celty Vigo twierdzi, że jego drużyna zasłużyła na zwycięstwo.

Wyjściowa jedenastka: Wybrałem zawodników, którzy najlepiej pasowali do dzisiejszego meczu. Poprzednie spotkanie z Realem Sociedad było dla nas męczące, dlatego musiałem brać pod uwagę, że część piłkarzy byłaby narażona na kontuzje, gdyby zagrali przez 90 minut z Barceloną. Najgorzej wyglądali Rafinha i Murillo, porozmawiałem z nimi i powiedziałem im, że dam im wystąpić w drugiej połowie. Oni też stwierdzili, że są zmęczeni.

Odczucia po meczu: W pierwszej części byliśmy mniej odważni, niż bym tego oczekiwał. Po przerwie wyglądaliśmy dobrze z piłką przy nodze i mogliśmy nawet zdobyć trzy punkty. Po 45 minutach powiedziałem piłkarzom, że chcę, by się nie bali. Na początku mieliśmy za dużo respektu dla rywali, a mamy możliwości wyrządzenia większych szkód takim zespołom jak Barca. Zagraliśmy dobre spotkanie, szczególnie w drugiej połowie.

Iago Aspas: Nie powiem o nim nic nowego, każdy wie, że Iago to piłkarz fundamentalny dla Celty. W takich meczach jest jeszcze bardziej zmotywowany. Bardzo się cieszę z jego gola.

Denis Suárez: Był jednym z najlepszych na boisku. Świetnie czuje się będąc przy piłce. Potrzebowaliśmy jego aktywności w środku pola. To zawodnik, który daje nam dużo. Ostatnimi czasy gra w pierwszej jedenastce i nie widać już po nim problemów z kostką. Jest dla nas ważny, tak jak każdy inny piłkarz Celty.

Oczekiwania przed meczem: Wcześniej myślałem, że remis będzie dla nas bardzo dobry, ale po tej sytuacji z ostatnich minut żałuję, że nie wygraliśmy tego spotkania.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mamy drużynę gwiazd a przeciętniacy nas objeżdżają jak ogórków...

A no mogliście...

Jak to dziwnie że tacy zawodnicy jak Denis Suarez,Rafinha mogą tyle dawać zespołowi...a my się ich pozbywamy i trzymamy emerytów? . Eh.

Równie dobrze mogliście się zesr@ć

jaki tu spokój nananana