Luis Suárez: Jesteśmy źli przez stratę dwóch punktów

Maciej Łoś

27 czerwca 2020, 19:16

Marca

23 komentarze

Fot. Getty Images

Luis Suárez udzielił wywiadu po wyjazdowym meczu Barcelony z Celtą Vigo. Urugwajczyk nie ukrywał rozczarowania po negatywnym wyniku.

Odczucia: Jesteśmy źli, ponieważ straciliśmy dwa punkty. Czuję się sfrustrowany tym, jak zakończyło się to spotkanie. Teraz czekamy na odpowiedź Realu.

Szanse na mistrzostwo: Pozostało nam kilka trudnych pojedynków do końca rozgrywek.  Mamy wyjazd na mecz z Villarrealem, u siebie będziemy podejmować Atlético. Również Real Madryt nie ma łatwego terminarza, jednak to my straciliśmy dzisiaj dwa punkty.

Problemy: Co dzieje się z nami na wyjazdach? Trenerzy są po to, żeby analizować sytuacje i wyciągać z nich wnioski. My musimy robić to, co umiemy najlepiej na boisku. Poza Camp Nou idzie nam źle i tracimy punkty, których nie traciliśmy w poprzednich latach. 

Celta Vigo: Nasi rywale walczą o utrzymanie i mają świetnych piłkarzy. Udowodnił to Iago Aspas swoim strzałem z rzutu wolnego. 

Dublet: Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie, ale ogólne wrażenia są złe przez wynik meczu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czy ktokolwiek się nabierze na ich ,,jesteśmy źli, mecz nie ułożył się jak chcieliśmy''Biorą galaktyczną kasę za grę, i nawet jak się nie nadają już do profesjonalnej piłki to będą walić ściemę.

@horang Biorą sobie takiego trenera który im nie podskoczy i nie przeciągnie na treningu. Ostatnim trenerem który postawił się Messiemu i spółce był Luis Enrique w styczniu 2015 roku a tak to sami statyści.

@martin86 Guardiola widział już dawno temu co się dzieje w zespole, że niektórzy zawodnicy stają się ważniejsi niż klub, i myślę że dlatego odszedł.
« Powrót do wszystkich komentarzy