Iván Zamorano: Jestem przekonany, że Lautaro Martínez pozostanie w Interze

Maciej Łoś

24 maja 2020, 21:00

Mundo Deportivo, MisionTUDN

4 komentarze

Fot. Getty Images

Ivan Zamorano w wywiadzie dla MisionTUDN powiedział, że według niego Lautaro Martínez pozostanie w Interze Mediolan. Dodał również, że Antonio Conte jest zainteresowany sprowadzeniem do klubu Arturo Vidala. 

- Jest duża szansa, że Lautaro Martínez pozostanie w Interze Mediolan, jestem przekonany, że tak się stanie. Pomimo chęci Argentyńczyka do gry ze swoim rodakiem Messim, Barcelona ma obecnie problemy finansowe w związku z pandemią koronawirusa, a musiałaby przedstawić ofertę w wysokości przynajmniej 100 milionów euro. 

- Antonio Conte widziałby w swoim zespole Arturo Vidala, jednak aby sprowadzić Martíneza, Barça musiałaby i tak zebrać te 100 milionów euro. 

- Lautaro jest młodym chłopakiem, ma tylko 22 lata. Ewentualne przyjście do Interu Edinsona Cavaniego byłoby dla niego dobre, ponieważ Urugwajczyk jest o 11 lat starszy i ma duże doświadczenie w różnych klubach. Jego transfer nie ma żadnego związku z odejściem Martíneza, zajmie on bowiem miejsce Alexisa Sáncheza, który wróci do Manchesteru United. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

mam nadzieję że masz rację

Kolejny się bawi w Pique :D

Oby tak było

se queda czy co