Christo Stoiczkow: Lautaro Martínez wiele się nauczy w Barcelonie

Julia Cicha

22 maja 2020, 11:00

Marca

2 komentarze

Fot. Getty Images

Christo Stoiczkow ocenił prawdopodobny transfer Lautaro Martíneza do FC Barcelony w rozmowie z TyC Sports.

Integracja: Musi trenować w tym systemie gry. Ja spędziłem w Barcelonie osiem lat grając zarówno z lewej, jak i z prawej strony. Wszyscy są zmiennikami i członkami pierwszego składu, w zależności od tego, jak trenują w danym tygodniu.

Komplementy: Lautaro ma wielkie możliwości, wiele się nauczy w Barcelonie. Ma świetnego nauczyciela w osobie Luisa Suáreza. Zrozumie o wiele więcej z Messim, Griezmannem i Dembélé.

Rozwój: On bardzo lubi rywalizować, nie tylko strzelać gole. Rozwija się każdego dnia. Uważam, że udowadnia to w tym sezonie. Nie chodzi o to, czy można grać, czy nie, ważna jest rywalizacja.

Argentyna: Ma bardzo dobre pokolenie. Messi, Agüero, Di María… To świetna drużyna. Byłem przekonany, że Argentyna wygra mundial w Brazylii. Odniesie jeszcze wielkie sukcesy. Messi i reszta zespołu na to zasługują. Przegrane finały miały wielki wpływ, widać łzy. Taki jest jednak sport.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mysalem,.ze jak sie placi za kogos 100mln to nie po to , zeby sie uczyl. Suareza kupowano jak na 2014r za ogromna kase i tutaj nie bylo uproś. Od razu mial walic bramy co czynił.

Dobrze mówi , Lautaro to następca Suareza i na początku wiele się od niego nauczy bo potencjał ma ogromny :)