Rüştü Reçber opuścił szpital

Maciej Łoś

6 kwietnia 2020, 20:30

Mundo Deportivo

3 komentarze

Fot. Getty Images

Rüştü Reçber, były bramkarz Barcelony, opuścił szpital. Turek jeszcze niedawno był w ciężkim stanie spowodowanym koronawirusem.

Reçber spędził w szpitalu 11 dni z powodu poważnych problemów zdrowotnych w związku z zarażeniem się koronawirusem. Dziś jego żona Isil Reçber poinformowała na Instagramie: "Po trudnym czasie i 11 dniach w szpitalu mój mąż otrzymał zgodę na wyjście".

Rüştü otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i 28 marca został hospitalizowany. Jego stan bardzo pogorszył się i przebywał na oddziale intensywnej terapii. W zeszły czwartek poinformowano, że widać powolną poprawę.

Po wyjściu ze szpitala Rüştü, Isil Reçber dodała jeszcze na Instagramie informację z przestrogą dla palących: "Mimo że mój mąż jest sportowcem, nie pali i dba o zdrowie, to wirus sprawił mu tak duże problemy. Dla palących to może być jeszcze trudniejsze". 

46-letni Rüştü Reçber był reprezentantem Turcji w latach 1994-2012. Był rezerwowym bramkarzem Barcelony w sezonie 2003/2004.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Isil Recber (@isilrecber)

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (3)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze