W wieku 18 lat Lautaro Martínez odrzucił ofertę Realu Madryt

Julia Cicha

4 kwietnia 2020, 09:34

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Mundo Deportivo skontaktowało się z prezesem Racingu Víctorem Blanco, który opowiedział o ciekawych wydarzeniach dotyczących Lautaro Martíneza. Napastnik grał w przeszłości w tym klubie, a później, w 2018 roku, miał okazję przejść do Realu Madryt, ale odrzucił tę propozycję. Ostatecznie podpisał umowę z Interem, z którego Barça postara się go wykupić w lipcu.

- W 2018 roku Real zaoferował wypożyczenie z dobrą opcją kupna. Lautaro odrzucił jednak tę propozycję, bo chciał odnieść sukces w Racingu przed odejściem z tego klubu. Został, miał bardzo jasne cele – powiedział Víctor Blanco.

- Real był zdecydowany sprowadzić Lautaro i dokończyć jego formację w swojej szkółce. Widzieli jego umiejętności, a pieniądze były niemałe i Racing zarobiłby dobry procent z tej operacji. On wiedział jednak, czego chciał. Bardzo go lubię. Zachował się dobrze wobec klubu i wobec mnie. Od razu się zaadaptował, przeskakiwał kategorie młodzieżowe, dotarł do pierwszej ligi, potem przeszedł do Europy… I zawsze był taki sam – chwalił napastnika prezes.

Blanco wspomniał również, że zachował koszulkę Lautaro z numerem 10, którą podarował mu wraz z dedykacją „Dla prezesa numer 1”. Widać więc, że naprawdę łączyły ich bardzo dobre relacje.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mądry chłopak to i mądra decyzja brawo Lautaro ;)

Wolę jego transfer niż Neymara. Trzeba teraz kupić napastnika, bo jak Siareza będzie schodził ze sceny to obudzimy się z ręką w nocniku i znów będzie kupowanie na gorąco i skończymy z jakimś Rodtigo.

Fajnie, że odmówił Realowi, szkoda, że teraz Barcy nie będzie stać na jego zakup....

Nasz czlowiek, dawać go do nas

Teraz jeszcze bardziej lubię Lautaro. Każdy kto odmówi Realowi ma u mnie dużego plusa.