Éric Olhats: Widać, że Griezmann ma problemy i nie jest szczęśliwy

Dariusz Maruszczak

25 marca 2020, 17:30

Mundo Deportivo

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Odkrywca talentu Antoine’a Griezmanna Éric Olhats, który doprowadził do przeniesienia się Francuza do Realu Sociedad, skrytykował grę napastnika w Barcelonie i uważa, że stać go na znacznie więcej.

– Kiedy odchodził z Atlético, zrobiło mi się smutno, widząc kontrowersje, jakie powstały. Wpłynęło to na mnie. To głęboka historia. Mogę jednak zrozumieć, że chciał podpisać kontrakt z Barceloną. Barça to Barça. Inni piłkarze i przyjaciele mówili mu, że ze swoją grą bardzo dobrze przystosuje się do Barcelony, tiki-taki i tego wszystkiego, ale mnie nie podoba się jego wydajność. Widać, że ma problemy i nie jest szczęśliwy – powiedział Olhats.

– Boli mnie to, ponieważ wiem, co jest w stanie zrobić. Może dać dużo więcej i nic nie mówi. Stara się to zrobić bez słowa. Wydaje się, że nie otrzymuje tylu podań od innych, również od szefa, który powinien to robić. Minął pierwszy miesiąc, drugi i Griezmann zrozumiał, że nie jest szefem, ale teraz, ze względu na swoje podejście i talent, zasługuje na trochę więcej uwagi. Mam nadzieję, że z czasem przezwycięży ten problem. Ma dopiero 28 lat i jest piłkarzem klasy światowej – dodał.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trochę zaszkodzil mu szum medialny z jego odejściem/pozostaniem w Atletico. Niesmak pozostał. Dzisiaj nie do końca przekonał szatnie Barcy do siebie i stad taki obraz. Moze drugi sezon coś zmieni.

Jak on sam przyznał, że nie umie dryblować to ja nie wiem w jaki sposób on chce pasować do stylu Barcelony :D Napastnik / skrzydłowy, musi umieć poprzekładać piłeczkę, dzisiejsza piłka tego wymaga! Inaczej wychodzą farfocle, czyt. Griezmann.

Griezmann może poprostu rzucił się z motyką na słońce przechodząc do Barcy.. Dobrze sobie radził w Atletico, to nie znaczy że powtórzy to w Barcelonie...

Kolejny nieszczesliwy po Gomesie i Coutinho

Bla bla bla... A może pan Eric orientuje się czy ja jestem szczęśliwy? Zaraz prawdopodobnie stracę pracę bo korpo w której pracuje nie ma zamówień przez tego wirusa

Jeśli to jest gracz klasy światowej to świadczy to tylko o dzisiejszej piłce gdzie poziom jest niski. Mam 31 lat i za czasów starego Ronaldo Griezman by mu piłki podawał. W sumie podaje ale dla Messiego na treningu.