Ángel Rodríguez: Zainteresowanie Barcelony moją osobą to plotki

Ela Rudnicka

12 lutego 2020, 18:45

AS

8 komentarzy

Fot. Getty Images

W ostatnich dniach sporo pisało się o zainteresowaniu Barcelony napastnikiem Getafe Ángelem Rodríguezem. W związku z tym wypowiedzi dla mediów udzielił sam piłkarz, który zdementował plotki łączące go z transferem do katalońskiego klubu.

- Wiem tylko to, co pojawiło się w prasie. Na razie nie ma jeszcze niczego innego. Jestem spokojny i skupiam się na Getafe. Daję z siebie wszystko dla tego klubu.

- Jeśli ktoś łączony jest z wielkim klubem takim jak Barcelona, zdecydowanie więcej się o tym mówi, ale na razie to tylko plotki. Jeśli klub rzeczywiście się ze mną skontaktuje, wtedy będę miał czas, żeby wszystko przemyśleć. Przeżyłem już kilka okienek transferowych w Getafe, zawsze mówi się, że stąd odejdę. To znaczy, że dobrze mi idzie.

W rozmowie Hiszpan odniósł się również do sobotniego spotkania Getafe z Barceloną: - zmierzymy się z jednym z najlepszych zespołów na świecie, do tego na jego stadionie. Będzie trudno, ale musimy cały czas grać na tak wysokim poziomie jak do tej pory, żeby zdobyć trzy punkty i rozegrać dobre spotkanie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

dzięki Bogu to tylko plotki mam taką nadzieję

Obyś miał rację