Jean-Clair Todibo zadebiutował w Schalke

Julia Cicha

6 lutego 2020, 13:00

Sport

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Jean-Clair Todibo został wypożyczony do Schalke i zadebiutował już w nowym zespole w meczu z Herthą Berlin. Niestety nie zaliczy tego spotkania do udanych, ponieważ już w przerwie został zmieniony z powodu problemów mięśniowych.

- Todibo miał dolegliwości mięśniowe, dlatego szybko go zmieniliśmy – powiedział trener David Wagner, który jednak był zadowolony z występu Francuza: - zagrał zupełnie dobrze, było widać, że jest szybki i spokojny, Nie gra jeszcze na 100%, ale te 45 minut było bardzo ważne w kontekście kolejnych miesięcy. Wierzę, że te problemy nie są poważne i że Jean-Clair będzie mógł zagrać w najbliższy weekend oraz w kolejnych tygodniach.

W tym samym meczu Juan Miranda, również wypożyczony z Barcelony do Schalke, odegrał jedną z ważniejszych ról, a jego zespół pokonał rywali po dogrywce i awansował do kolejnej rundy Pucharu Niemiec.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Todibo zadebiutował już w meczu z Herthą.

Z Todibo jest taki problem, że to dobry piłkarz ale słaby obrońca. Problemy mięśniowe to dobre wytłumaczenie, jednak jego gra w tym spotkaniu pozostawała wiele do życzenia. Będę zaskoczony jeśli Francuz odegra w Schalke jakąś większą rolę. Choć trzeba przyznać, że ma szczęście. S04 w tej chwili nie ma nikogo na prawej obronie, być może to właśnie Francuz załata tę dziurę.

Nie grał dobrze. Oglądałem ten mecz i stwierdzam ,że to on grał najsłabiej w obronie. W dodatku przez jego błąd stracili bramkę (Sytuacja z Piątkiem przegrał z nim pojedynek i padła kilka sekund później bramka) Kabak 19 letni przyćmił tego Todibo. Słaby mecz Todibo.

Todibo zadebiutował w poprzedni weekend.

Ciekawe czy to sprawa fatalnego przygotowania fizycznego zawodników w Barcelonie - w sumie taki Bembele w Borussi nie łapał aż tak poważnych kontuzji jak teraz.

Czyżby na wszystkich zaczęło się odbijać czkawką super przygotowanie fizyczne za Valverde?

Ale pani Julia Cicha wie, że Todibo zagrał już w piątkowym (31.01) meczu z Herthą?

A to niespodzianka, Barcelona i problemy miesniowe? Nie moze byc!