Ter Stegen: Słuchamy Setiena i staramy się robić to, o co nas prosi

Julia Cicha

17 stycznia 2020, 17:30

Marca

1 komentarz

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen i Alexia Putellas odebrali dziś nagrody Fair Play wręczane przez Agrupació Barça Jugadors. Nagrodzony wybierano w otwartym głosowaniu z pomocą jury złożonego z ekspertów. W przeszłości wyróżniono w ten sposób Bojana Krkicia, Andrésa Iniestę, Xaviego Hernándeza, Carlesa Puyola, Javiera Mascherano, Leo Messiego, Ivana Rakiticia i Sergiego Roberto.

Na uroczystości pojawił się Josep Maria Bartomeu, który powiedział, że „Barcelona jest na dobrej drodze, ma chęci do gry i ambicję. Wprowadzane są zmiany, ale po to, by szło nam dobrze”. Następnie głos zabrał również Ter Stegen: − przede wszystkim chciałbym podziękować Ernesto Valverde za jego pracę w ostatnich latach, ma nasz pełny szacunek. Teraz mamy nowego trenera, który próbuje zmieniać niektóre rzeczy. Każdy ma swoją wizję piłki nożnej. Słuchamy go i próbujemy robić to, o co nas prosi. Mamy nadzieję, że osiągnie sukces.

Bramkarz wypowiedział się również na temat powrotu do zdrowia po kontuzji: − trenuję z grupą, powrót mnie ucieszył. Cieszę się tym, co najbardziej lubię. W niedzielę powalczymy o kolejne trzy punkty. Chcemy walczyć o mistrzostwo i o zdobycie Ligi Mistrzów. Damy z siebie wszystko, a ja będę grał jak najlepiej, żeby poprawić formę swoją i zespołu. Przed nami wiele spotkań, Granada podejdzie do starcia z nami z radością. Chcemy być gotowi na 100%.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nasz prawdziwy kapitan :)