Oficjalnie: Quique Setién nowym trenerem Barcelony

Ela Rudnicka

13 stycznia 2020, 23:25

FCBarcelona.es

325 komentarzy

Fot. Getty Images

Na oficjalnej stronie Barcelony pojawił się krótki komunikat o zatrudnieniu nowego szkoleniowca klubu.

FC Barcelona i Quique Setién osiągnęli porozumienie ws. objęcia przez niego funkcji trenera pierwszego zespołu do dnia 30 czerwca 2022. 

Poniżej program jutrzejszej prezentacji Setiéna:

Wtorek, 14 stycznia

13:30 - podpisanie umowy na Palco Presidente Suñol, wydarzenie będzie mieć charakter prywatny

14:00 - sesja zdjęciowa nowego szkoleniowca na Camp Nou

14:30 - prezentacja i konferencja prasowa w Auditorio 1899

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tysiące komentarzy EV out każdy byłby lepszy teraz macie nowego trenera a i tak wam źle gość nawet nie zaczął pracy nie ma wyników a już oceniacie że to błąd może przestańcie grać w fife i zejdzcie na ziemię jak gość wygra ligę mistrzów to każdy będzie pisał najlepszy trener wyciągnął Barce z dołka kocham go. Tak wyglądają kibice Barcy lol

@noface I tym wpisem dosłownie podsumowałeś część ludzi którzy tu wypisują te bzdury choć Barca jeszcze nie zagrała meczu pod batutą Setiena.

@Boniek10 bo podejrzewam że Ci którzy tak piszą to dzieci którzy wiedzą wszystko najlepiej, ja tam rzycze nowemu trenerowi jak najlepiej może to właśnie on pouklada Barce może to on ma plan także czekam na pierwsze efekty jego pracy VeB

@noface życzę *

@noface ale nikt nie krytykuje samego zwolnienia, krytykowany jest sposób tegoż: ewidentnie bardzo nerwowy i nieprzemyślany ruch zrobiony na "szybko" byle uspokoić fanów.
« Powrót do wszystkich komentarzy