Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

31 grudnia 2019, 07:34

27 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"20 wyzwań Messiego w 2020 roku" - zawodnik ma przed sobą m.in cel osiągnięcia 500 wygranych, zostanie piłkarzem z największą liczbą meczów w barwach Barcelony oraz pobicie rekordu goli Pelé. Arthur nie zagra przez trzy tygodnie i nie wystąpi w Superpucharze. Ter Stegen może nie zagrać w derbach. Abelardo daje radość Espanyolowi: "zostało do zdobycia 60 punktów, walczmy, jaky to była Liga Mistrzów". Raúl Entrerrios: "mój ostatni sezon? Nigdy nie wiadomo". Koszykarska Barça pokazuje swoją tajną broń - spektakularną obronę.

Luis Suárez wznosi toast na okładce Sportu i zapewnia, że przedłużenie jego umowy przebiegnie pomyślnie. "Jestem bardzo szczęśliwy w Barcelonie. Zawsze dawałem z siebie wszystko, statystyki to pokazują". "Trzeba uważać w derbach, Espanyol nie zasługuje na obecną sytuację z powodu swojej jakości". Arthur kontuzjowany, Ter Stegen może nie zagrać w derbach. Abelardo przejął Espanyol. Rozpoczyna się era Roberta Martíneza w Monaco. Nikola Mirotić MVP grudnia w Eurolidze.

"Doskonałość" - w roku 2019 katalońscy sportowcy odnieśli wiele sukcesów i zawsze było im mało. Optymizm w Espanyolu: Abelardo wierzy, że da radę, i zapewnia, że da z siebie wszystko w meczu z Barceloną. Występ Ter Stegena w derbach pod znakiem zapytania z powodu dolegliwości prawego kolana bramkarza.

"Po złoty rok" - karateka Sandra Sánchez życzy czytelnikom szczęśliwego Nowego Roku. "Motywuje mnie, że mówi się, że zdobędę medal w Tokio, bo przez lata we mnie nie wierzono". Benzema w Realu do 2022 roku. Porozumienie zostanie ogłoszone pod koniec sezonu. Problemy z kolanem Ter Stegena wywołują alarm w Barcelonie. 100 meczów i świetne statystyki Luki Doncicia w NBA.

"2020 - rok marzeń" - reprezentacja Hiszpanii zagra na EURO podczas jej stulecia. Minie również 10 lat od mistrzostwa świata w RPA. Valverde najlepiej ocenianym piłkarzem Realu. Bale i Mariano najgorsi wg internautów. Alcácer zyskuje jako alternatywa za Cavaniego. Klub rozmawiał już z zawodnikiem. Ter Stegen i Arthur rozpoczynają rok kontuzjowani. Brazylijczyk będzie pauzować przez trzy tygodnie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Widać jakiś optymizm w Espanyolu to trzeba ich przygasić 4 tego ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy