Carles Aleñá: Jestem bardzo szczęśliwy z powodu przejścia do Betisu

Łukasz Lewtak

29 grudnia 2019, 15:16

Mundo Deportivo

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Carles Aleñá dotarł dziś do Sewilli, gdzie przejdzie badania medyczne i jutro rozpocznie treningi pod wodzą Rubiego.

Samolot z 21-letnim katalońskim pomocnikiem na pokładzie wylądował na lotnisku San Pablo w Sewilli dziś około 13:00. Carles Aleñá został przyjęty przez koordynatora sekcji sportowej Realu Betis Alexisa Trujillo, a także grupę kibiców i dziennikarzy.

Od razu po przylocie do Sewilli Katalończyk zapewnił, że "jest bardzo szczęśliwy z powodu przejścia do Betisu". Przypomnijmy, że Carles Aleñá został wypożyczony z FC Barcelony do zespołu Verdiblancos na pół roku, do końca obecnego sezonu.

Jeszcze dziś po południu Aleñá przejdzie badania medyczne i przewiduje się, że już jutro dołączy do treningów pod wodzą Rubiego. 21-letni pomocnik zostanie jednak oficjalnie zaprezentowany w Betisie dopiero po Nowym Roku. Jutro Verdiblancos planują na Benito Villamarín uroczyste ogłoszenie przedłużenia umowy z kapitanem Joaquínem do czerwca 2021 roku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mógł wziasc ze sobą roberto

Ty cieszysz się z przejścia a ja się cieszę że przeszedłes, chociaż do końca sezonu jedna padają w pomocy mniej.

Pokornie odszedl na wypozyczenie i oby dobte wiatry mu tam sprzyjaly bo potencjał ma zeby grac tylko wypozyczenie w polowie sezonu nie zawsze musi wyjsc na dobre. Duzo nowych czynnikow.
Najlepiej byloby gdyby zostal i dostawal minuty ale wiedział ze to niemozliwe i chocby sie zestal to sa inni ktorzy maja grać i koniec dlatego poszedl do Betisu.

Obyś tam grał, mecze Betisu i tak są ciekawe, to teraz będę je oglądał i śledził poczynania naszego wychowanka.

Z jednej strony aż oczy/uszy bolą od takich wypowiedzi zawodników którzy często opuszczają drużynę marzeń kosztem gry w słabszym teamie lub lidze, z drugiej co się dziwić takim wypowiedziom skoro często liczą oni na szybką aklimatyzację i więcej minut na boisku.