Barça B bezbramkowo remisuje z Valencią Mestalla

8 grudnia 2019, 15:35

FCBarcelona.cat, Sport

Brak komentarzy

FC Barcelona B zremisowała na wyjeździe z Valencią Mestalla 0:0 w meczu 16. kolejki grupy 3 Segunda División B. To już ósmy w tym sezonie i trzeci z rzędu wyjazdowy remis podopiecznych Garcíi Pimienty.

Barça B dominowała na początku meczu, jednak pierwszą sytuację do zdobycia gola w tym spotkaniu mieli gospodarze. Strzał Jordiego Sáncheza nie zagroził jednak bramkarzowi Barcelony. Katalończycy mieli dobrą sytuację w 18. minucie. Strzelał Monchu, a piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.

Potem uderzał Guillermo, ale jego strzał leciał w środek bramki i został zatrzymany przez Emilio Bernada. Tuż przed przerwą świetną akcję przeprowadzili Collado i Monchu, a ponownie na posterunku był bramkarz Valencii Mestalla.

W drugiej połowie Barça B konsekwentnie szukała gola. W 70. minucie ciekawą akcję przeprowadzili Morer i Collado, jednak zakończyła się ona niecelnym strzałem. Ostatnią groźną sytuację Katalończycy stworzyli po akcji Saverio i Akieme. Strzał Reyesa ponownie był minimalnie niecelny.

Barcelonie B zabrakło dziś nieco szczęścia. Katalończycy musieli często grać skrzydłami ze względu na zwartą obronę rywali, wskutek której niewidoczny był Riqui Puig. Po dzisiejszym remisie Barcelona B ma na koncie 26 punktów i utrzymuje się blisko strefy play-off.