Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

5 grudnia 2019, 07:35

22 komentarze

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

Mundo Deportivo pisze, że Barça "chroni" Ansu Fatiego, który przedłużył umowę do 2022 roku plus opcjonalne dwa lata. Zawodnik będzie zarabiał więcej, a jego klauzula odejścia wzrośnie do 170 milionów euro teraz i 400 milionów w momencie podpisania profesjonalnego kontraktu. Zidane naciska na transfer Pogby a Florentino się opiera. Nadal zagra w turnieju Barcelona Open w 2020 roku, próbując zdobyć swój 12. tytuł. Świetny występ Liverpoolu. Mou przegrywa na Old Trafford.

"Przeszedłem do Barçy, bo rozbudziła mój wewnętrzny ogień" - wywiad z Nikolą Miroticiem. "Przejście do Barcelony to jeden z największyych sukcesów, jakie można osiągnąć w karierze". "Jeśli Real czuje się lepiej, myśląc, że go zdradziłem, niech tak będzie". "Griezmann? Nigdy nie jest łatwo przejść do tak wielkiego klubu, ale dobrze to znosi i wg mnie jest szczęśliwy". "Mam świetne relacje z Pesiciem, rozumiemy się. Niektórzy wymyślają sobie różne rzeczy". "Palau jest niesamowite. Nie oczekiwałem tak szybkiego porozumienia z kibicami". "Leo Messi robi wrażenie. Miłość kibiców do niego jest niewiarygodna". Barça przedłuża umowę z Ansu Fatim do 2022 roku. Klauzula piłkarza może wzrosnąć do 400 milionów euro. Ona Carbonell i bracia Márquez nagrodami dla najlepszych katalońskich sportowców.

"Nie zajmie nam dziesięciu lat zbudowanie zespołu takiego jak ten Messiego, Xaviego i Iniesty..." - wywiad z Patrickiem Kluivertem. Ona Carbonell i bracia Márquez najlepszymi katalońskimi sportowcami 2019 roku. Barcelona stawia na Ansu Fatiego i przedłuża z nim umowę do 2022 roku z klauzulą wynoszącą 170 milionów euro. Kiedy gracz przejdzie do pierwszego zespołu, klauzula wzrośnie do 400 milionów. Historia nie napawa optymizmem: Espanyol ostatni raz wygrał na Bernabéu w 1996 roku. Cadi pokonało Pecs i awansowało w Eurolidze.

"Kolacja. Prezenty. Zjednoczenie. (W tej kolejności)" - piłkarze Realu spotkali się i wręczyli prezenty osobom, które wcześniej wylosowali. Był to dzień budowania relacji, w którym nie zabrakło Bale'a. Osobisty rekord Doncicia - 18 zbiórek w jednym meczu. Ansu Fati z klauzulą 400 milionów euro, gdy podpisze profesjonalną umowę. Teraz Barça podnosi mu pensję, a klauzula to "tylko" 170 milionów. Paul Gasol dołącza do sztabu szkoleniowego Blazers.

"Vinicius + pieniądze = Mbappe" - PSG będzie chciało włączyć Brazylijczyka w negocjacje. Leónardo uważa swojego rodaka za przyszłego cracka. Dziś w ASie dodatek o związku sportu ze zmianami klimatycznymi. Atlético bada sprowadzenie Cavaniego. Barça chroni Ansu, zwiększając jego klauzulę do 170 milionów euro. Alex Márquez: "Marc powiedział mi, że niewiele mi opowie". 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Vinicius crack hahaha
« Powrót do wszystkich komentarzy