Ivan Rakitić: Nie ma lepszego miejsca do gry w piłkę niż Barcelona

Radek Koc

3 grudnia 2019, 10:00

Marca

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Ivan Rakitić był obecny na gali rozdania Nagród "El Desmarque" w Sewilli. Chorwat odniósł się do pogłosek na temat odejścia z Barçy i zdradził marzenie dotyczące ponownej gry w barwach Sevilli.

Powrót do Sevilli: Zobaczymy. Jeśli nadarzy się okazja do rozmów na ten temat, to każdy wie, że byłbym zachwycony taką opcją. Gdybym miał powtórnie założyć jakąś koszulkę, wybrałbym tę Sevilli. Miejmy nadzieję, że to się kiedyś stanie. Cieszę się, że Sevilla rozwija się w taki sposób i że idzie jej tak dobrze. Wyniki są dobre, drużyna jest coraz lepsza i silniejsza. To mnie przepełnia dumą i radością. Wszyscy wiedzą, że moim marzeniem jest ponowne reprezentowanie barw Sevilli. 

Przyjęcie Griezmanna na stadionie Wanda Metropolitano: Trzeba szanować opinie innych ludzi, ale tym razem chyba przesadzili. Antoine był spokojny i miał wielką ochotę wrócić na ten stadion. Dał bardzo wiele temu klubowi. Zresztą Atlético również dało wiele Griezmannowi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy takiego piłkarza w szatni. Miejmy nadzieję, że przy następnej okazji nic takiego przykrego już się nie zdarzy. 

Sevilla w walce o mistrzostwo Hiszpanii: Gdybym ja miał nie wywalczyć tego tytułu, niech go zdobędzie właśnie Sevilla. Jestem bardzo zadowolony. Sevilla gra znakomicie, z meczu na mecz gra coraz lepiej i to, że jest tak wysoko w klasyfikacji, nie jest dziełem przypadku. Oby potrafiła wytrzymać ciężki styczeń i luty. Jeśli uda jej się pozostać na wysokim miejscu w tabeli, będzie bardzo dobrze. Nie chodzi mi tylko o awans do Ligi Mistrzów. Jeśli będzie jeszcze wyżej, to tym lepiej. 

Pozostanie w Barcelonie: Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Chciałbym zostać w tym klubie, to oczywiste. Ja chcę po prostu grać i cieszyć się moją grą. Myślę, że mogę dać bardzo wiele temu zespołowi. Chcę dać z siebie bardzo wiele. Jeśli mogę grać, to nie ma lepszego miejsca do gry niż Barcelona. 

Leo Messi: Trudno znaleźć coś jeszcze na jego temat. Na każdym treningu pokazuje nam coś innego. Przez tyle lat demonstruje nowe rzeczy w meczach, a na zajęciach treningowych jeszcze więcej. Chcemy się cieszyć jego grą. Jeśli możemy mu w czymś pomóc, to świetnie. Przede wszystkim niech dalej gra w taki sposób, w jaki grał do tej pory. Nie tylko ze względu na kibiców Barçy, ale w ogóle ze względu na futbol na całym świecie. 

Transfer do Atlético: Nie wiadomo, co się może wydarzyć. Atlético to wielki klub i w niedzielę pokazało, że walczy o wszystkie trofea. Ja chcę właśnie tego. Chcę walczyć o zdobycie tytułów i chcę pomagać moim kolegom z zespołu. Jeśli to może być Barca, nie ma lepszego miejsca do gry w piłkę. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dupowłaz.
Wyszło szydło z worka jak miejsce stracił w składzie. I jeszcze to kozaczenie jak Frenkie przyszedł, a tu klops... młody go zjadł na śniadanie

Szkoda chłopa ze tak Valdek go potraktował po tak dużym kredycie zaufania ,teraz zostal oddelegowany na boczny tor , dawał drużynie 100% swoich możliwość. Wiadomo miał spadek formy ,( który piłkarz tego nie miał) , i spadła na niego fala krytyki , ale uważam ze w meczu z ATM był stanowczo lepszy niż Busi , na jego pozycji i to w wielu meczach !!! No jak by nie patrzeć przez ten ostatni czas tak miał lepsza formę niż Busi , a i tak ten drugi częściej grał , wiec może Valdek ma cóż go niego osobiście , albo dostał polecenie z góry , ze Rakieta ma być sprzedana

Neymar powinien to przeczytać :D

Sprzedadzą, zatęsknią

Ale się pucuje żeby go nie sprzedali