Carles Pérez trenował przez ostatnie dni z Barceloną B

Ela Rudnicka

16 listopada 2019, 19:30

AS

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak informuje hiszpański AS, Ernesto Valverde dał zielone światło, aby Carles Pérez grał przez kolejne dni z Barceloną B.

Nie ma być to jednak forma kary, szkoleniowiec uznał po prostu, że niewskazane jest, żeby młody napastnik spędzał tyle czasu bez gry. Warto zaznaczyć, że w ciągu ostatniego półtora miesiąca piłkarz rozegrał zaledwie 49 minut w meczu z Levante.

Dziennik donosi, że sam Valverde rozmawiał z zawodnikiem po środowym meczu z Cartageną i poinformował, że skoro nie został powołany do reprezentacji Hiszpanii do lat 21, najlepszym wyjściem będzie dołączenie na kilka kolejnych dni do drużyny rezerw. Napastnik trenował już więc w czwartek z podopiecznymi Garcíi Pimienty. Ponadto wziął udział w dzisiejszym treningu i został powołany na jutrzejszy mecz.

Klub uważa jednak, że to tylko sytuacja przejściowa, mająca ścisły związek z przerwą reprezentacyjną, a Pérez wkrótce wróci do treningów z pierwszą drużyną.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

U nas To byłby takim "następcą" Pedro.

Valdek wspomniał że na przyszły rok młody Perez będzie w jego planach ;)

Do pierwszej drużyny jest póki co za słaby. Ewentualnie jako alternatywa w przypadku kontuzji, więc powrót do Barcy B to bardzo dobra decyzja.