Ivan Rakitić: Zabrano mi piłkę i jestem smutny

Julia Cicha

12 listopada 2019, 22:24

Marca

112 komentarzy

Fot. Getty Images

Ivan Rakitić był gościem w programie „Universo Valdano”. Mimo że cały odcinek zostanie wyemitowany dopiero w czwartek, już dziś opublikowano część wypowiedzi Chorwata.

− Rozumiem i szanuję decyzje trenera jakiegokolwiek klubu. Dałem z siebie bardzo wiele w ciągu tych pięciu lat w Barcelonie i chcę dalej cieszyć się grą. Mam 31 lat, nie 38 i czuję, że jestem w swojej najlepszej formie – mówi pomocnik.

− Jak się czuje moja córka, gdy zabierze się jej zabawkę? Jest smutna. Ja również. Zabrano mi piłkę, więc jestem smutny. Lubię okazywać swoje uczucia. Kiedy trzeba płakać, nie mam z tym problemu. Kiedy muszę świętować, świętuję – dodaje Rakitić. Na dalszą część rozmowy trzeba będzie jeszcze poczekać, ale wydaje się, że zawodnik może odejść zimą z Barcelony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z jednej strony go rozumiem a z drugiej jest już to trochę irytujące. Skoro nie gra to znaczy że nie jest w formie a z tych minut które dostał nie wynikało że jest w nie wiadomo jak dobrej dyspozycji. Wszystko przemija i na każdego przyjdzie pora.

@MichuPlayPL u Valverde to równanie nie jest takie oczywiste. Tu nie ma nie jesteś w formie=nie grasz. Byli tacy co w formie nie grali, dalej są i byli tacy co grali bez formy. Też dalej są.
« Powrót do wszystkich komentarzy