Johan Mina: Gra u boku Messiego w Barcelonie byłaby spełnieniem marzeń

Radek Koc

8 listopada 2019, 21:40

Sport

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Nastoletni piłkarz ekwadorskiego Emeleku Johan Mina wypowiedział się na temat ewentualnego transferu do europejskiego klubu. Nie ukrywa, że jego ambicją jest gra w Barcelonie.

Młody Ekwadorczyk był jedną z głównych figur swojej drużyny narodowej, która właśnie zakończyła swój udział w mistrzostwach świata U-17 w Brazylii. Jeszcze przed turniejem media donosiły o bacznej obserwacji występów tego piłkarza przez Barcelonę i wiele innych silnych klubów z Europy. 

- Czytałem coś w internecie na temat zainteresowania Barcelony moją osobą. Nikt jednak osobiście nie zwrócił się do mnie w tej sprawie. W każdym razie czytanie takich wiadomości na własny temat jest powodem do dumy. 

- Messi posiada fantastyczne umiejętności, których nie ma żaden inny piłkarz na świecie. Każdy młody zawodnik marzy o wyjechaniu do Europy. Ja również zaliczam się do tego grona. Możliwość trenowania i gry u boku Leo Messiego w Barcelony byłaby spełnieniem moich marzeń - powiedział. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (5)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze