Cesc Fàbregas: Wiedziałem, że transfer Neymara będzie bardzo trudny do przeprowadzenia

Łukasz Lewtak

14 września 2019, 13:45

RMC/Mundo Deportivo

2 komentarze

W rozmowie z dziennikarzem stacji radiowej RMC były pomocnik FC Barcelony Cesc Fàbregas wypowiedział się na temat ostatniego zamieszania wokół transferu Neymara do Barçy, który ostatecznie nie doszedł do skutku.

- Zawsze uważałem, że ponowny transfer Neymara do Barcelony będzie bardzo trudny do przeprowadzenia. Nie dlatego, że Barca, Paris Saint-Germain albo Neymar tego nie chcieli, ale dlatego, że to kosztuje zbyt wiele - podkreślił Cesc Fàbregas.

- W ostatnich latach Barcelona przeprowadziła ogromne inwestycje. Sprowadziła Griezmanna za bardzo duże pieniądze. Pensje zawodników są bardzo wysokie. Wiedziałem, że transfer Neymara będzie bardzo trudny do przeprowadzenia - dodał hiszpański pomocnik.

- Neymar to Neymar. Grałem z nim przez jakiś czas. To skromny chłopak, który ma niewiarygodny talent. To wspaniały piłkarz, ale jest, jaki jest. Ma swoje życie, o którym wszyscy wiedzą. Wiedziało o tym również PSG, kiedy podpisywało z nim kontrakt. To nic nowego - zakończył Fàbregas.

Fot. Brian Minkoff - London Pixels / CC BY-SA 4.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak już czytacie artykuły o Neymarze, to chociaż odnieście się do tego co ktoś o nim powiedział, a nie do togo, że taki artykuł się ukazał. Nie chcesz nie czytaj, nie komentuj.
Ja takich, których nie chcę czytać, nie czytam i nie narzekam, że się ukazują

I tak przez cały rok wywiady z trenerami i piłkarzami o Neymarze aż do nas nie trafi.