Jasper Cillessen: Jesteśmy przygotowani, żeby wygrać z Barceloną

Julia Cicha

13 września 2019, 10:30

ValenciaCF.com

8 komentarzy

Już jutro Jasper Cillessen po raz pierwszy od odejścia z Barcelony wróci na Camp Nou. Jego cel będzie jeden: zwycięstwo. Bramkarz spotka się ze starymi znajomymi, m.in. z ter Stegenem, z którym rozmawiał już w miniony piątek przy okazji meczu reprezentacji Holandii z Niemcami.

− Wiem, że będzie to trudne spotkanie, ale uważam, że jesteśmy przygotowani, żeby wygrać. Barcelona to trudny zespół, bardzo mocno rywalizuje. Mamy dobre odczucia po pokonaniu Mallorki, dzięki tej wygranej zyskaliśmy pewność siebie. Osobiście też pomógł mi występ w reprezentacji. Jestem gotowy na sobotę – powiedział Holender.

− Teraz najważniejszy jest jutrzejszy mecz. Możemy go wygrać i chcę to zrobić. Lubię trudne pojedynki. Wierzę w nasz zespół, będziemy ciężko trenować i walczyć o zwycięstwo. Valencia rozgrywała już dobre mecze na Camp Nou, ta drużyna musi walczyć o wszystko – dodał Cillessen, który wie, że Valencia nie przegrała ostatnich trzech starć z Barçą.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeżeli przegramy albo zremisujemy będzie ciężko w tabeli i ten pseudo Tr... Powinien zostać wywieziony na taczce

Jeżeli Barca zagra tak, jak do tej pory to można by rzec, że każdy jest na nią przygotowany ;d

A ja mam propozycje dla Redakcji, a mianowicie, żeby przygotowali artykuł ze statystykami meczów Barcy z wszystkimi drużynami obecnie grającymi w 1 lidze. Tzn. ilość meczów, wygranych, remisów, porażek i bilans bramkowy ;)

Ciekawe jak się zaprezentuje Jasper... Życzę mu wszystkiego dobrego więc może 1:0 po golu z karnego albo po jakiejś akcji 2 na 1.