Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

12 września 2019, 07:31

37 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Beckham chce Messiego i Suáreza" - Anglik kusił już Urugwajczyka i chce, by obaj grali w Interze Miami. Barça jest jednak przekonana, że Messi przedłuży umowę. Leo nie zagra z Valencią, jego występ z Borussią pod znakiem zapytania. Hiszpania jest już na igrzyskach, USA odpadło z MŚ. Peter Lim zwolnił Marcelino i zatrudnił Celadesa. Piłkarki Barcelony jedną nogą w 1/8 finału Ligi Mistrzyń. 

"To mój dom, nie chcę odejść, ale chcę wygrywać" - wywiad z Leo Messim. "Cieszyłbym się z przyjścia Neymara. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy Barça zrobiła wszystko, co możliwe, by go sprowadzić, ale wiem, że negocjacje z PSG nie są łatwe". "Sportowo Neymar jest jednym z najlepszych na świecie. Z nim klub zrobiłby skok na poziomie wizerunku i sponsorów". "Nigdy nie prosiliśmy o jego transfer, wyraziliśmy jedynie opinię". "Nie jestem rozczarowany. Mamy świetny skład, który może walczyć o wszystko nawet bez niego". "Stabilizacja i mniejsza liczba zmian w strukturze sportowej klubu byłyby dobre. Puyol byłby świetnym dyrektorem sportowym". "Antonela jest dla mnie wszystkim, jest świetną towarzyszką, umie do mnie dotrzeć szczególnie w złych chwilach".

"Nowa era" - Barça wygrała ligę katalońską dzięki Daviesowi po pierwszym świetnym występie Miroticia, który został MVP (25 punktów i 10 zbiórek). Francja wyrzuciła USA z MŚ w koszykówce. W półfinale zagra z Argentyną, a Hiszpania z Australią. Messi nie zagra z Valencią. Po zwolnieniu Marcelino zespół rywali Barcelony poprowadzi Celades. Juventus nie jest rywalem dla piłkarek Barçy, które wygrały 2:0. Industrias zdobyło swój drugi Puchar Katalonii.

"Rozgrzewaj się, wchodzisz" - Militao zagra z PSG z powodu sankcji Ramosa i Nacho. Francja przerwała serię 48 zwycięstw z rzędu USA. Hiszpania na igrzyskach, jutro zagra z Australią. Lim zwolnił Marcelino i zastąpił go Celadesem. Vuelta: Nairo odrobił pięć minut i jest drugi. Piłkarki Barcelony dobrze rozpoczęły Ligę Mistrzyń.

"Co się dzieje z Messim?" - Argentyńczyk wciąż nie trenuje z grupą i nie zagra z Valencią. Ostatni mecz z Barçą rozegrał w finale Pucharu Króla 25 maja. Francja pozbawiła USA medalu. Australia pokonała Czechy i będzie rywalem Hiszpanii, która ma już awans na igrzyska. Lim zwolnił Marcelino, zespół przejął Celades. Vinicius zadebiutował w reprezentacji Brazylii. Nairo odrobił 5 minut i awansował na 2. miejsce we Vuelcie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kolejny kontrakt dla Messiego dwa lata przed końcem obowiązującej lukratywnej umowy, to ile w końcu teraz ma zarabiać 40, 50 milionów?? Im wcześniej przestaniemy być uzależnieni od Messiego tym lepiej.

@martin86 Zrozum jedno. Jeżeli nie będziesz uzależniony od Messiego to momentalnie tracisz i sportowo i finansowo. Ten facet generuje bardzo duże zyski dla klubu. Uważasz że 80% ludzi którzy stoją pod wjazdem na CN to przychodzi dla Alby ? Osobiście jak kupowałem bilet to brałem też pod uwag stan zdrowia Messiego. Zrozumcie w końcu bardzo ważną sprawę, że to nie Wy mu płacicie. ( a na pewno nie bezpośrednio ) I skoro zarząd daje rade to znaczy że ten pracownik jest rentowny. I to się dotyczy każdego pracownika. .... Trzymał byś u siebie w firmie pracownika który nie przynosi Ci korzyści ?

@nickersoner Żaden piłkarz nie powinien być wyżej niż klub. Ja kibicuje Barcelonie a nie poszczególnym piłkarzom.

@martin86 Ależ oczywiście. Bo to sport drużynowy. Jednak nie piszmy głupot co ile ktoś powinien zarabiać i komu kontrakty zmieniać i co się komu należy bo to nie nasza sprawa. Jeżeli dany zawodnik nie spełnia oczekiwań ( czyli nie zarabia to się go sprzedaje ) Zakładam że Messi to jeszcze bardzo długo będzie zarabiał na te 50 milionów.
« Powrót do wszystkich komentarzy