Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

12 września 2019, 07:31

37 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Beckham chce Messiego i Suáreza" - Anglik kusił już Urugwajczyka i chce, by obaj grali w Interze Miami. Barça jest jednak przekonana, że Messi przedłuży umowę. Leo nie zagra z Valencią, jego występ z Borussią pod znakiem zapytania. Hiszpania jest już na igrzyskach, USA odpadło z MŚ. Peter Lim zwolnił Marcelino i zatrudnił Celadesa. Piłkarki Barcelony jedną nogą w 1/8 finału Ligi Mistrzyń. 

"To mój dom, nie chcę odejść, ale chcę wygrywać" - wywiad z Leo Messim. "Cieszyłbym się z przyjścia Neymara. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy Barça zrobiła wszystko, co możliwe, by go sprowadzić, ale wiem, że negocjacje z PSG nie są łatwe". "Sportowo Neymar jest jednym z najlepszych na świecie. Z nim klub zrobiłby skok na poziomie wizerunku i sponsorów". "Nigdy nie prosiliśmy o jego transfer, wyraziliśmy jedynie opinię". "Nie jestem rozczarowany. Mamy świetny skład, który może walczyć o wszystko nawet bez niego". "Stabilizacja i mniejsza liczba zmian w strukturze sportowej klubu byłyby dobre. Puyol byłby świetnym dyrektorem sportowym". "Antonela jest dla mnie wszystkim, jest świetną towarzyszką, umie do mnie dotrzeć szczególnie w złych chwilach".

"Nowa era" - Barça wygrała ligę katalońską dzięki Daviesowi po pierwszym świetnym występie Miroticia, który został MVP (25 punktów i 10 zbiórek). Francja wyrzuciła USA z MŚ w koszykówce. W półfinale zagra z Argentyną, a Hiszpania z Australią. Messi nie zagra z Valencią. Po zwolnieniu Marcelino zespół rywali Barcelony poprowadzi Celades. Juventus nie jest rywalem dla piłkarek Barçy, które wygrały 2:0. Industrias zdobyło swój drugi Puchar Katalonii.

"Rozgrzewaj się, wchodzisz" - Militao zagra z PSG z powodu sankcji Ramosa i Nacho. Francja przerwała serię 48 zwycięstw z rzędu USA. Hiszpania na igrzyskach, jutro zagra z Australią. Lim zwolnił Marcelino i zastąpił go Celadesem. Vuelta: Nairo odrobił pięć minut i jest drugi. Piłkarki Barcelony dobrze rozpoczęły Ligę Mistrzyń.

"Co się dzieje z Messim?" - Argentyńczyk wciąż nie trenuje z grupą i nie zagra z Valencią. Ostatni mecz z Barçą rozegrał w finale Pucharu Króla 25 maja. Francja pozbawiła USA medalu. Australia pokonała Czechy i będzie rywalem Hiszpanii, która ma już awans na igrzyska. Lim zwolnił Marcelino, zespół przejął Celades. Vinicius zadebiutował w reprezentacji Brazylii. Nairo odrobił 5 minut i awansował na 2. miejsce we Vuelcie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Szczerze mówiąc, nie wiem, czy Barça zrobiła wszystko, co możliwe, by go sprowadzić" foszek mały wyczuwam

@derlysy1979
też tak myślę. Nasza legenda zaczyna gwiazdorzyć.
Może będzie odrzucał powołania jak w reprezentacji Argentyny?
Ja rozumiem, gość wciąż jest najlepszy. Ale już nie strzela tyle bramek co kiedyś. Mówi się, że to od odejścia MoNeya nie wygraliśmy LM. Nikt nie mówi, że wtedy w szatni był jeszcze Xavi, prawdziwy lider. Później zaczęły się dramaty, z AtM, Juve, zmiana trenera i upokorzenia w Rzymie i Liverpool'u.

Czy to wszystko ma związek z odejściem tego pozera?
Nie! Uważam, że teraz w szatni nie mamy prawdziwego lidera. Xavi i Enrique, to byli liderzy. Messi, czy Neymar, nimi NIGDY nie byli i nie będą!

Messi, z całym szacunkiem do jego legendy, LIDEREM NIE JEST! Mało tego, zaczyna stroić fochy, bo chce Neymara, bo tego, czy tamtego w szatni nie chce itp.
Nie podoba się? Droga wolna, żaden piłkarz, nawet najlepszy w historii, nie będzie ponad klubem. Zarabia ogromne pieniądze, a brakuje siły mentalnej. Odejdź do City, czy PSG, graj ze swoim ziomkiem Neymarem, ale LM i tak nie wygracie. Dopiero wtedy będziesz miał depreche!

Także, Panie głowa w dół gdy nie idzie Messi, mniej gwiazdorzenia, więcej grania, szczególnie dla drużyny. Mamy świetną kadrę, musisz zrozumieć, że nie każda akcja musi przechodzić przez Twoje nogi, a na pierwszy plan mogą wejść, młodzi. Tobie nie dorównują, ale są naprawdę dobrzy. Jako lider, którym chcąc nie chcąc jesteś, okaż więcej zaufania. Nie karć spojrzeniem, gdy coś nie wyjdzie, pochwal za dobrą próbę! Jak na prawdziwego lidera przystało.

Kij w to, może przeczyta xP

Pozdrawiam!

@Sortello Tylko ,że ,gdy mieliśmy Neymara razem z Messim to każdy z nich brał na siebie grę i ciągnął tą drużynę.A teraz obecnie Neymara nie ma i kto ciągnie drużynę po Messim Fati? Nie. Perez ? Też nie. A Messiego nie ma i nasz zespół nie istnieje i 1 akcji dobrej nie potrafimy zrobić.

@Sortello Co ty za głupoty wygadujesz?
Serio myślisz że Messi gdyby byl zdorwy to nie grałby i. Marnowal się przez to że nie PSG nie chciało sprzedać Neymara?
A co do bycia Liderem Neymar pokazał że potrafi nim być w męczy. Z PSG.
I musisz odróżnić 2rodzaje bycia liderem, jeden to tako taki jak Xavi czy Puyol który ma. Respekt w szatni i każdy go słucha, ale też są potrzebni tacy liderzy jak właśnie Neymar i Messi którzy swoją postawa na boisku pociągnął zespół do Góry :)

@Sortello "To mój dom, nie chcę odejść, ale chcę wygrywać" - Czytanie ze zrozumieniem robi się trudną sztuką.

@Sortello Weź się lepiej zamknij, bo głupoty pleciesz.
« Powrót do wszystkich komentarzy