Celta Vigo nie wyklucza zatrzymania Rafinhi na dłużej

Radek Koc

10 września 2019, 19:00

Sport

11 komentarzy

Rafinha trafił do Celty Vigo ostatniego dnia letniego okna transferowego i nie jest wykluczone, że jego pobyt w Galicji potrwa nieco dłużej niż tylko jeden sezon. Prezes Celty przyznaje, że taki scenariusz jest możliwy. 

Dla Rafinhi jest to już drugie wejście do ekipy z Vigo. W czasie swojego pierwszego pobytu w sezonie 2013/2014 Brazylijczyk błyszczał pod opieką Luisa Enrique i zostawił po sobie bardzo dobre wspomnienie. Jego powrót wzbudził wśród lokalnych kibiców wielką radość i entuzjazm. Zdają sobie sprawę z dużej jakości piłkarskiej zawodnika. 

Prezes klubu Carlos Mouriño wypowiedział się na temat Rafinhi w mediach i odniósł się do możliwości zatrzymania piłkarza na dłużej: - Pozostanie Rafinhi w naszym zespole po okresie rocznego wypożyczenia jest jak najbardziej możliwe. Jeśli tylko zawodnik będzie chętny, a klub będzie miał taką możliwość, istnieje taka opcja. 

Prezes Mouriño pozostaje jednocześnie ostrożny w zbyt dalekim wybieganiu w przyszłość: - Trzeba pamiętać, o jakich zawodnikach rozmawiamy. Rafinha czy Denis Suárez przez długi czas byli kontuzjowani. Jeśli jednak będą grać na miarę swojego talentu, to znajdą się na ustach wszystkich i zatrzymanie ich w naszym klubie będzie bardziej skomplikowane. 

Dzisiaj Celta poinformowała w oficjalnym komunikacie, że Rafinha doznał kontuzji na wczorajszym treningu i będzie zmuszony pauzować przez około dwa tygodnie. Brazylijczyk naderwał mięsień płaszczkowaty w lewej nodze. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Virus mięśnia płaszczkowatego

Szklanka gorsza niz Dembele

Ta samo kontuzja co Leo i Suarez.

Miliard razy chyba pisałem, że tego typa sprzedać za tyle ile da radę, bo pożytku żadnego nie będzie. Nie po co... kolejny rok na kolejnym wypożyczeniu a potem za free. I tysiąc kontuzji w między czasie.

Są ludzie jak widać którzy ciągle gdybają i którzy wierzą, wiara góry przenosi a Rafinha znów kontuzjowany

Obywatel Piszczyk - Obywatel Rafinia, kto oglądał wie co w trawie....

Rafinha to bardzo wartościowy piłkarz, jakby nie jego podatność na kontuzje to byłby z niego świetny zawodnik. Teraz myślę, ze w Celcie sobie świetnie poradzi.

Jprd. To się nigdy u niego nie skończy...

I już kontuzja ... będzie ciężko się go pozbyć definitywnie ...