Nélson Semedo zniesiony z boiska na noszach

Łukasz Lewtak

7 września 2019, 23:18

Mundo Deportivo/Sport

59 komentarzy

Nélson Semedo został zniesiony na noszach z boiska podczas meczu eliminacji EURO 2020 pomiędzy Portugalią a Serbią.

Portugalczycy wygrali na wyjeździe 4:2, ale kibiców Barçy na pewno martwi uraz prawego obrońcy. W 60. minucie, przy wyniku 2:0 dla gości, Kolarov bardzo ostro zaatakował Nélsona Semedo, który najprawdopodobniej doznał kontuzji kolana. Zawodnik Barcelony został zniesiony na noszach. Semedo przechodzi teraz wstępne badania, jednak można przypuszczać, że uraz jest poważny.

Kontuzja Nélsona Semedo jest bardzo złą wiadomością dla Ernesto Valverde, ponieważ przed Barceloną trudne spotkania z Valencią i Borussią Dortmund.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ta kontuzja to najlepsze co moglo nas spotkać. Szkoda Nelsona ale przynajmniej Roberto wróci tam, gdzie jego miejsce czyli na prawą obronę.

widze ze ty się znasz
Pewnie masz 5 lat itd

@gaq Ale ty głupi jesteś , cieszyć się z kontuzji , kretyn. A Roberto nie jest lepszy od Semedo, kiedyś grał tam dobrze ale już tak nie jest.

@soda10 po prostu oglądam Barcelonę. W obronie żaden nie błyszczy a w ataku Roberto klika asyst w roku zaliczy. Za to Semedo jedynie robi wiatr biegając przy linii i tyle z niego pożytku. Druga sprawa to przez kontuzje Semedo naturalnie Roberto zrobi miejsce w pomocy dla Arthura.

@Kozaxus po pierwsze się nie cieszę, napisałem szkoda Semedo. Który z nich lepszy na prawej obronie to można polemizować. Dla mnie najważniejsze że w związku z kontuzja Roberto przestanie grać w pomocy bo tam zupełnie niczego nie wnosi. Jest Arthur, De Jong, Busquets, Rakitic, Vidal. Są także młodzi Alenia i Puig. Każdego z nich wolę w pomocy niż Roberto...
« Powrót do wszystkich komentarzy