AS: Francesc Arnau może zostać prawą ręką Patricka Kluiverta

Julia Cicha

23 sierpnia 2019, 09:30

AS

4 komentarze

Jak dowiedział się AS, dyrektor futbolu młodzieżowego Barcelony Patrick Kluivert spotkał się niedawno z Franceskiem Arnau, by zaproponować mu stanowisko swojego asystenta i prawej ręki.

Arnau jest byłym kolegą Holendra z czasów gry w Barcelonie. Oprócz tego zajmował się on zarządzaniem w Máladze, gdzie musiał radzić sobie z trudnościami, który sprawiał szejk. Ostatecznie odszedł on z klubu właśnie przez nieporozumienia z właścicielem.

Dziennik podaje, że Arnau jest jednym z 3-4 kandydatów rozważanych przez Patricka Kluiverta. Kolejnym z nich jest Xavi Roca, były piłkarz Barcelony. Na korzyść Arnau działa z pewnością dobra relacja z Carlesem Puyolem. Były obrońca wciąż rozważa dołączenie do struktury organizacyjnej Barçy podzielonej obecnie na futbol profesjonalny (Abidal i Ramon Planes) oraz młodzieżowy (Kluivert). Puyol mógłby łączyć te dwa obszary, ale jego powrót do klubu pozostaje na razie niewiadomą. Z pewnością w Barcelonie dochodzi jednak do zmian, czego oznaką jest zakończenie współpracy z Pepem Segurą i zatrudnienie Patricka Kluiverta, który teraz próbuje zatrudnić swoją przyszłą prawą rękę.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Arnau byłby super, ma spore doświadczenie. Podobają mi się te ruchy.